Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszatekintve utólag a covid...

Visszatekintve utólag a covid járványkezelés,törvényi, jogszabályi intézkedések es politikai szempontból túl lett tolva Magyarországon és a világban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 21:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%

Magyarországon nem annyira durván.


Viszont, volt olyan ország, ahol kötelezővé tették az oltást.

2023. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
Igen. De természetesen, aki ezt közben fel merte hozni, az tömeggyilkos, konteós, tudománytagadó barom volt.
2023. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem csak visszatekintve, szerintem már akkor is egyértelmű volt.
2023. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Az oltás mire meglett már eltelt egy csomó idő addig is igen durva dolgokat műveltek pl sok piaci/magán céget pl auchan állami irányitas alatt tartottak, vagy a rendeleti kormányzás, vagy a rémhír terjesztése ürügyén bárkit bebörtönzhettek.

Az oltás az egy más tészta, egy üdvözlendő tudományos vívmány ami a magas átoltottság elesevel gyorsitotta és elősegítette hogy ezen a borzalmon mihamarabb túl legyünk.

2023. márc. 4. 21:34
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem az oltástagado/ virustagado konteosok idecsőditése volt a kerdesem celja hanem inkább az hogy politika hogyan használta ki a helyzetet a saját céljaira, hatalmának kiterjeszésere es a magánszemélyek es vállalatok ésszerű határokon túli leuralására.
2023. márc. 4. 21:37
 6/27 anonim ***** válasza:
25%

Így igaz. Sajnos nem egy ismerősömnél, aki még csak a középkora elejét tapossa, rosszindulatú daganatot diagnosztizáltak róla, olyanról is tudok aki meddő lett, valamint nem csak én, a bőrgyógyász ismerősöm is aki kamaratag, arról számolt be nekem, hogy az oltások óta olyan bőrbetegségek jelentek meg, amelyekről soha azelőtt nem történt semmilyen dokumentáció, magyarán ismeretlen betegségek.

Bizony a konteósoknak lett igazuk, szerencse hogy én az erőszak és fenyegetőzések ellenére is hallgattam Gyurcsány Ferencre, és nem oltattam be magam. Amikor a Fidesz ötletére, engem már mindenhonnan ki kellett volna tiltani, mint mocskos baloldali oltatlant.

2023. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 DK-s ***** válasza:
23%

A világban általában nagyon túl lett tolva. Hülyeséget-hülyeségre halmoztak, és minden fejes a szakértő szerepében tetszelegve intézkedett.


Meglepődtem, mert ez volt talán az egyetlen kérdés, amiben egyet értettem az Orbáni reakcióval.

2023. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Azért voltak itthon is bődületes baromságok. Pl. maszk használat a nyílt utcán is, meg kijárási tilalom este 8 után. Kedvencem az volt, mikor a vendéglátó helyeknek be kellett zárni este 11-kor. Akkor tudtam meg, hogy a vírus 11 előtt nem terjed, csak utána.
2023. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14%

#5! Nem vagyok konteos, végképp nem vírustagadó, de elég nehéz lenne a kérdést oltások nélkül vizsgálni, mivel erősen része volt a politikai hatalom kiterjesztésének, saját céljainak felhasználásában.

#3

2023. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nyitott vagyok a konstruktív vitában, és eü dolgozóként látom a mellékhatásait az oltásnak de akkor is jobb az oltás mint a betegség.
2023. márc. 4. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!