Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem furcsa az, hogy mindig...

Nem furcsa az, hogy mindig azok konteózzák meg ostobázzák a jobboldalt, akik genderben meg végtelen számú nemi identitásban hisznek?

Figyelt kérdés

Nyilván nem Soros áll minden mögött és nem is a brüsszeli háttérhatalmak, de ugyanilyen baromság elfogadni azt, hogy valaki nemeken kívül állóként határozza meg magát, meg végtelen számú nemeket ismer el a férfi és nő közötti spektrumon.

Nem lehet, hogy a liberális tömb is teljesen megőrült, miközben éppen ők hangoztatják a felvilágosultságukat, meg hogy ők állnak a józan ész talaján? Mert ilyesmiben hinni, az szerintem minden, csak nem józan ész.



2023. márc. 6. 15:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
De furcsa. Annyira, hogy nem is igaz. Az azonban igaz, hogy egyes agyak kizárólag ezen a hülyeségen tudnak morfondírozni.
2023. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, akad itt néhány tévedés.


Én nem a jobboldaliakat konteósozom, hanem azokat, akik szerint tényleg minden mögött a háttérhatalom, Soros, USA, meg tudomisén áll. Magyarul a konteósokat. Az más kérdés, hogy a fenti szlogenek ugye egy táborban felülreprezetntáltabbak.


Szóval amikor valaki azzal jön, hogy a gender LOBBIBAZMEG hogyan akarja kiirtani a fehér fajt azzal, hogy több legyen a b.zi, meg ilyen f.szságokat, akkor könnyen rádobálják, hogy még egy agymosott jobboldali.


A gender témakörrel meg mindössze annyi a baj, hogy k.rvára senki nem tudja, mi az. Én nem hiszem azt, hogy hímen és nőstényen kívül létezik még másik biológiai nem is, hanem tudom azt, hogy a gender mást jelent. Ha a témáról nem csak a jobboldali sajtóból és fórumokról olvasol, akkor sok egyéb dolog is kiderül.

2023. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
#12 Az a baj hogy a jobboldal eljutott oda, hogy már számdékosan nem érti a gender szó jelentését, hogy ezzel igazolják az állandó hisztijüket.
2023. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%

Én nem hiszek a végtelen számú genderekben, vagy akár abban, hogy léteznek f@szos nők, de én is egy rakás szarnak tartom a jobboldalt.

Ilyenkor mi van?

2023. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
14: az egyszerű kérdező ezt nem is tudja értelmezni, hogy valaki a jobboldalt kritizálja, de a gendereket sem fogadja el, az ő fekete-fehér gondolkodása eddig nem jut el
2023. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%

"de ugyanilyen baromság elfogadni azt, hogy valaki nemeken kívül állóként határozza meg magát, meg végtelen számú nemeket ismer el a férfi és nő közötti spektrumon.


Nem lehet, hogy a liberális tömb is teljesen megőrült, miközben éppen ők hangoztatják a felvilágosultságukat, meg hogy ők állnak a józan ész talaján? Mert ilyesmiben hinni, az szerintem minden, csak nem józan ész."


Lehet, egy lényeges különbség van viszont. Az mondjuk hogy XY Ferenc saját magát egy harmadik/századik neműként azonosítja, az nem kerül nekem semmibe. Ha én l#szarom, hogy ő mi, és nem kergetem vasvillával, akkor ő sem fog piszkálni engem. A "jobberség" meg egy kicsit sok pénzébe került a magyaroknak az elmúlt 12 évben.

2023. márc. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16: nem is arról szólt a kérdés, hogy kerül-e neked valamibe (egyébként igen, metr a társadalmi normális pusztítják ezek az eszmék), hanem hogy mennyire hiteles olyanok szájából a konteózás, akik maguk sem kifejezetten normálisak.
2023. márc. 7. 10:25
 18/23 A kérdező kommentje:
*társadalmi normákat pusztítják
2023. márc. 7. 10:25
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"egyébként igen, mert a társadalmi normákat pusztítják ezek az eszmék"


Kérlek fejtsd ki nekem, hogy valóságban mekkora pusztító ereje van annak, hogy pár 14-25 év közötti ember saját magára "non binárisként" hivatkozik mondjuk az instagrammon. Gender mozgalommal itthon eleve kis eséllyel találkozol, magyarban szimplán "ő/ők" van harmadik személyre, szóval lecsökken jelentősége még kisebbre.


Én speciel ezért tartom idiótának akik ezen izgulnak.

2023. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Demagóg kérdés.
2023. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!