Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok nem értik, hogy a...

A balosok nem értik, hogy a Pride-on félmeztelenül vonaglani teljesen kontraproduktív?

Figyelt kérdés
Jóérzésű ember viszolyog az ilyesmitől, de az is igaz, hogy így lehet leginkább átütni a társadalom ingerküszöbét. Ettől nem lesznek szimpatikusabbak a melegek vagy a keresztényellenes provokátorok is csak azt érik el, hogy tovább polarizálják a véleményeket. Én őszintén nem értem felnőtt emberek hogy képesek ilyesmire.

2023. márc. 8. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Vagyis azt szeretnéd, hogy teljesen meztelenül vonuljunk?
2023. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Ohh akkor ezért ilyen kontraproduktív a pártpropagandista okádorigó? :D

két hanyató nyugat meg gyurcsányozás közt mindig befigyel valami csöcskidobós alig 18 éves.

2023. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Miért, a birkameneten félmeztelenül vonulni meg húzni a turul szobrot produktívabb? Mondjuk van benne valami, pár száz éve használják erre azt a szót hogy cirkusz.
2023. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
Teljesen egyet értek veled kedves kérdező, örülök, hogy más is így látja. A homofóbokat csak felpezsdíti és még inkább ellenszenvesnek tűnnek a melegek a szemükben, nem elfogadottabbak lesznek, csak gyűlöltebbek és ellenségesebbek. Másrészt pedig roppant ízléstelen a rendezvény. Függetlenül attól hogy meleg, vagy heteró rohangál félmeztelenül és smárolja a másikat, ez nem a köznyilvánosságra való, mindegy ki csinálja. Senkinek nem lenne szabad nyilvánosan magát mutogatni, függetlenül az identitásától. Az egyenlőként kezeléshez hozzá tartozik az egyenlő viselkedési normák betartása is, nem kell töbletjogokkal kompenzálni, mert az a visszájára fog előbb, vagy utóbb elsülni. Ha azt szeretnék, hogy elfogadják őket, akkor úgy is kellene viselkedni, mint mindenki más. (Nem a szexuális orientáció megváltoztatására gondolok, csak ne vonuljanak fel magukat mutogatva.) A "pride" azaz büszkeség pedig teljesen értelmetlen olyan tulajdonságra nézve, amiről az ember nem tehet. Büszke arra tudok lenni, amiért megdolgoztam, amiért tettem.
2023. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Azért az megvan, hogy a pride-on a jelenlévők 99,99%-a teljesen hétköznapi öltözékben van és nem vonaglik, csupán végigsétál az utcán?
2023. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%

" Miért, a birkameneten félmeztelenül vonulni meg húzni a turul szobrot produktívabb? Mondjuk van benne valami, pár száz éve használják erre azt a szót hogy cirkusz."

Ez most komolyan érv volt? Nyilvánvalóan a "békemeneten" vonaglani is cirkusz, egyet tudok érteni. Se a "pride" nem kellene, se a "békemenet"-nek nevezett birkamenet. De az a tény, hogy a birkameneten vonaglás cirkusz, miért legitimálja a "pride"-ot? Magyarázd meg nekem #3-as. A kérdésre, vagy felvetésre reflektáljunk. Én azt gondoltam, hogy a balosok vannak olyan civilizáltak, hogy tudnak érvekkel és kulturáltan vitatkozni, de ez nagy csalódás most. 4-es vagyok.

2023. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
#4 A büszkeség arról szól, hogy az állapotod ellenére rádzúduló nehézségek ellenére (szülők kidobnak, elveszted az állásod, megvernek, stb) is képes vagy élni az életed, és ember maradni. Annyiszor el lett már ez mondva, hogy aki eddig nem érti, az nem is akarja.
2023. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

A "vonaglás" pontosan azzal éri el a "sikereit", hogy vannak ilyen szerencsétlenek, akik képesek (a példa kedvéért) ilyen "kérdéseket" kiírni időről-időre habzó szájjal.

Azzal, hogy a fókuszt folyamatosan ráhelyezitek a témakörre, ti magatok teszitek sikeressé, mert célt ér azzal, hogy "figyelnek" a jelenségre!

Gyere holnap is! :D

2023. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
#7, rendben van, meggyőztél, erre irányul a büszkeség, amit leírtál. Ez nagyon szép, nagyon jó. Közüggyé gondolom azért van formálva, hogy más sérelmeket és kitaszítottságot átélt ember se érezze elveszve magát, ez így rendben is hangzik. DE akkor miért nem szól a rendezvény egyéb más hátrányos helyzetű csoportok lelki támaszával? És formailag miért ilyen kontraproduktív és félreértelmezhető? Miért kell magamutogatva felvonulgatni a melegeknek? Mert ezzel tényleg azt sugallják, hogy az adottságukra büszkék, ez pedig a visszájára is elsül néha. Látni "mocskos b*zik"-at skandáló primitív dobálózós sutyerákokat, akik lehet hogy nem csinálnák ezt, hogy ha nem lenne ez a rendezvény, és csak simán látnának egy meleget sétálni az utcán. Miért nem lenne elég egy formailag kevésbé szélsőséges figyelemfelhívás, vagy egy csendesebb, kevésbé frekventált helyen zajló rendezvény, ami nem felvonulásról, nem magamutogatásról szól, hanem egy közösségi rendezvény azonos sorsú emberekkel, ami lehetőséget biztosít számukra, hogy beszélgessenek egymással, kibeszéljék sérelmeiket. Célja pedig nem az lenne, hogy őket lássák, kirakatban legyenek, hanem a tényleges egymás közötti kommunikáció.
2023. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem vonaglanak fèlmeztelenül. Ez csak a szokásos hazudozás a jobboldal részéről. Mondjuk a tavalyin levette egy szexi srác a pólóját mert 40 k.va fok volt és nem volt szégyellős, de ennèl a strandon vagy egy vìzilabda meccsen is többet làtsz egy fèrfibòl, szòval minden szempontbòl nonszensz ez a rinyàlàs.
2023. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!