Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok nem értik, hogy a...

A balosok nem értik, hogy a Pride-on félmeztelenül vonaglani teljesen kontraproduktív?

Figyelt kérdés
Jóérzésű ember viszolyog az ilyesmitől, de az is igaz, hogy így lehet leginkább átütni a társadalom ingerküszöbét. Ettől nem lesznek szimpatikusabbak a melegek vagy a keresztényellenes provokátorok is csak azt érik el, hogy tovább polarizálják a véleményeket. Én őszintén nem értem felnőtt emberek hogy képesek ilyesmire.

2023. márc. 8. 11:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

#9: "DE akkor miért nem szól a rendezvény egyéb más hátrányos helyzetű csoportok lelki támaszával?"

Mert ennek ez a tematikája, a szervezők ezt szerették volna megszervezni. Ez olyan, mintha a biciklis felvonulókat számon kérnéd, hogy miért nem a pandamacik védelmében vonulnak fel. Mindkettő fontos, de megvannak a pandákat védő szervezetek is, akik ezzel foglalkoznak.


"Miért kell magamutogatva felvonulgatni a melegeknek?"

Amint már írtak is fennebb, a nagyon nagy többség nem magamutogató. A média ezeket ragadja ki, ha ezeket nem nézed jó szemmel azt el tudom fogadni, de a többiekben nem látok semmi kivetnivalót.


"Miért nem lenne elég egy formailag kevésbé szélsőséges figyelemfelhívás, vagy egy csendesebb, kevésbé frekventált helyen zajló rendezvény, ami nem felvonulásról, nem magamutogatásról szól"

Itt is csak ismételni tudom magam, a rendezvény maga nem szélsőséges, néhány résztvevő van, aki szélsőségesen öltözködik és amit a média felkap. Ezen elemek kiiktatásáról lehetne párbeszédet folytatni, de nem úgy, hogy be akarjuk tiltani az egész rendezvényt, vagy hogy lefoglaljuk a közterületet, csak hogy ellehetetlenítsük őket. Ez sehova nem vezet, vagy legalábbis semmi jóra.

Lehetne egy félreeső helyen is tartani, viszont akkor nem érné el a célját, hogy az emberek figyelmét felhívják erre a problémára. A rendezvény célja nem a magamutogatás, hanem a problémára való felhívása a társadalomnak. Hogy vannak, akik ezt magamutogatásra használják fel? Meglehet, de akkor a megoldás szerintem ezek orvoslása és nem a rendezvény folyamatos támadása és egymás hergelése.

2023. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Láttál már prideot élőben személyesen? Mármint nem internetről vagy a tévéből vagy újságból, hanem úgy, hogy ott voltál. Hány embert láttál vonaglani? Nekem járt kint ismerősöm, és nem ez a jellemző.
2023. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12

A Pride latexben Bibliát kúró provokátorok gyűjteménye, akik igazán büszkék lehetnek magukra, hogy megbotránkoztatják a normális embereket.

2023. márc. 8. 16:10
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

#13 Magyarán te csak azért írtad ki ezt a kérdést, hogy hazudozhass. Értem. Átlag jobber színvonal. Sajna ha az igazság nem a ti oldalatokon áll, akkor csak ez marad. De tessék, itt egy három órás felvétel a tavalyi Prideról:


https://www.youtube.com/watch?v=BgDIMWBn3jw&t=2407s&ab_chann..


Légyszíves jelöld meg nekünk timestamppel hol látni a latexben Bibliát kúró provokátorokat, valszeg nem kell majd sokáig nézned, hiszen erről szól az egész rendezvény, nem igaz? :)


Amennyiben tudsz megadni timestampet, úgy mindenki tudhatja, hogy csak egy átlagos kőagyú hazug jobber vagy. :)

2023. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Nyár közepén van a felvonulás, a fél ország póló nélkül tengődik napközben.
2023. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
A Magyar Nagydij rajta előtt is félmeztelen férfiak vonaglottak szoknya szerű izében, az senkit sem zavart?
2023. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14%
1. Nem, azt szeretnénk, hogy ne vonuljatok.
2023. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%
17: Miért ne? Hónapokkal előre be van jelentve a nap, és kb. 2 órát se tesz ki a felvonulás A-ból B-be. Aki nagyon elakarja kerülni, az el tudja.
2023. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

17es, a te életed miben befolyásolja, hogy évente 1x bulizunk, nyilvánosan? Előre bejelentett időpont, előre bejelentett helyszin. Ha nem tetszik, ne gyere ki és ne nézd meg, nem kötelező.

De nem akarunk félelemben élni, nem akarunk a társadalom peremére kerülni -már igy is ott vagyunk-, szabadon akarunk élni, úgy, ahogy mi szeretnénk, félelem nélkül, ugyanolyan jogokkal, mint bárki más.

2023. márc. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
17. Én meg Sziget fesztivált nem szeretnék, az egy hétig zavarja a környéken lakókat.
2023. márc. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!