Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók, ti mit...

Fidesz szavazók, ti mit szóltok ehhez a videóhoz?


2023. márc. 8. 19:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Nem nézem végig. Van benne valami újdonság? Felteszem, nem nagyon.
2023. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Láthatod kérdező, nem izgatja őket, hiszen tudják, hogy Fideszélnél így mennek a dolgok, nincs ebben semmi újdonság. :)
2023. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Minden pártnál így mennek a dolgok és képzeld el még külföldön is.
2023. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
#3 Bizony, minden ország minden kormánya az egész világon egyforma. Semmi különbség nincs, tulajdonképpen mind világpolgárok vagyunk, akik egyformán rosszak, így működik a világ. :)
2023. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4-es. Gondoltam, hogy a Svéd végrehajtói kar elnökének is van egy köztörvényes bűnöző gazdája.
2023. márc. 9. 11:06
 6/20 anonim ***** válasza:

#4 Szerintem te összekevered a szezont a fazonnal. Ki beszélt kormányról? Én pártot írtam. Lásd a korrupciós botrányt jelenleg az EU-ban. És ha még bővitenéd az ismereteidet láttnád a korrupció szövi át a politikát évszázadok óta.


Például az amerikai szesztilalom idején csak politikai támogatással lehetett igazán gazdagnak lenni.


Olvass és tanulj!

2023. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Minden pártnál így mennek a dolgok és képzeld el még külföldön is.!"


Ez így van de azért a sok lopás mellett az országot is vezetik.

Nálunk a lopás/érdemi kormányzás arány 99%/1%.

2023. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#7 Nem a fideszre szavaztam, viszont azért elmondom. Soha ilyen családtámogatási rendszer nem volt, volt, 25 év alatt nem kell szja-t fizetni, 4 gyerek után szja mentesek a nők. És még lehetne sorolni. Lopnak egyértelmű, viszont ilyen dolgok is vannak és ez nem 99,1%.


Még csak annyit, soha többé baloldal!

2023. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#6

Ez azért hülye példa, mert az EU-ban következménye van, ezért nem megy mindenhol ugyanúgy.

Nálunk a fidesz bevéd mindenkit, aki ilyet elkövet. Ha az EU-ben lebuksz, akkor ott elvisznek, ezért az EU-ben a kisebbségről beszélünk. A magyar kormány esetén a többségről.


Mellesleg még ellenzéki pártok esetén sem beszélhetünk erről.

2023. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
8-as a nagy fideszes családtámogatás miatt soha ilyen mértékben nem drágultak meg a lakások, ma jóval nehezebb lakáshoz jutnia az átlag fiataloknak mint a Kádár rendszerben pedig akkor se volt könnyű. A teljes családtámogatási rendszer lényege nem más minthogy gennyesre gazdagodhatott belőle a ner építésvállalkozói és tüzépesei. Szerinted hány nő tud bevállani a brazilokon kívül 4 gyereket és egy 4 gyerekes anya még milyen állást tud elvállalni ami után megéri az szja mentesség? Vagy úgy is kérdezhetem, hogy ahol megengedhetnek 4 gyereket mert annyira jómódúak ott egyáltalán szükség van még az szja mentességre. Uganez a CSOKkal is a helyzet, hogy a leggazdagabbak jártak vele a legjobban a NER után. A 25 év alattiak ugyszint kitörölhetik az szja mentességükkel. Húzd már ki a fejed a gazdás s@ggéből, hogy azt is lásd ami a valóság.
2023. márc. 10. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!