Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikorra várható eredmény az...

Mikorra várható eredmény az etnikai megoszlásról? (népszámlálás)

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy milyen számot fognak kihozni a cigánysággal kapcsolatban. Nagyon sok cigány ismerek, vidéki vagyok. A környező településeken biztos vagyok abban, hogy alig vallották magukat cigánynak. Ugyanaz az ijesztgetés ment most is, mint a legutóbbi népszámlálásnál. Folyamatosan azon paráznak az emberek, hogy nem szabad magad cigánynak vallani, mert akkor elvisznek vagy hátrányos megkülönböztetésben részesülsz.

2023. márc. 9. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Éppen az általad leírtak alapján mit számít, milyen eredményt hoznak ki? Önbevallásos alapon bőven alul fogják mérni a valós számot, nem sok köze lesz a valósághoz.
2023. márc. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez év őszére ígérték a részletes adatok közzétételét.
2023. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

"nem szabad magad cigánynak vallani, mert akkor elvisznek"


Hova? :D Van aki komolyan ott tart, hogy azt hiszi ha bevallja hogy cigány akkor megy a koncentrációs táborba?

2023. márc. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Magam sem értem, hogy ez alatt mire gondolnak az emberek, de többször hallottam már ezt. :D
2023. márc. 9. 08:12
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

3: ezek nagyon egyszerű emberek többségében, a választás előtt olyat is be lehetett nekik adni, hogy ha az ellenzék nyer, akkor beengedik a migránsokat, és a közmunkát elveszik a cigányoktól, hogy odaadják a migránsoknak


Ne átlagos tájékozottságú emberekre gondolj, akik rendszeresen fogyasztanak híreket, hanem olyanokra, akiknek vajmi kevés fogalmuk van a politika működéséről.

2023. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

#3 Amúgy most ez hülyén hangzik, de a legutóbbi késeléses eset óta azt látom, hogy az átlag cigányság tulajdonképpen hasonlóan éli meg a mindennapokat a magyarokkal szemben, mint a magyarok a cigányokkal szemben.


Másik ami tény, hogy sajnos rengeteg buta ember van. Akár cigány, akár magyar.


Tegyük hozzá, még átlag magyarok is azon hőbörögtek, hogy bizonyos kérdésekhez amúgy mi köze van a kormánynak, miért is akarja ezeket rólunk tudni. Így valahol érthető lehet a cigányság gondolkodása is, hogy "összeírják" őket.


Meg hát magyarok is elhiszik, hogy ha nem a Fideszre szavazol akkor mindenki megy háborúzni, és migráns hordák erőszakolgatnák végig az átoperált gyerekeinket.


Diplomás emberek is benyalnak olyan szintű ökör propagandát, hogy nem hiszem el. Nem hogy egy vidéken relatív elzártan élő, tanulatlan akár cigány akár magyar ember.

2023. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi lennék egy valós eredményre, de a népszámlálásból azt nem fogjuk megtudni...
2023. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!