Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestet mennyire lesz...

Budapestet mennyire lesz nehéz elfoglalni katonailag?

Figyelt kérdés

ha a vaskupola és a tankok elkezdenek megérkezni, tegyük fel nyár közepén-végén járunk és 1 hadsereg megtámadna minket, legyen az román vagy szerb, mennyire nehéz elfoglalni katonailag budapestet? HA magyarország nem kap segítséget? se NATO se más baráti segítséget nem kap, budapest hatalmas területileg és népességileg is! viszonylag az ország közepén van így azt a utat is bele kell számolni mire megtudnák ostromolni budapestet!


nos miért főváros és a duna pont ketté választja, én szerintem nagyon nehéz lenne és hatalmas haderő (de tényleg hatalmas) kéne hozzá, nektek mi a véleményetek? ti mit gondoltok? persze reális válaszokat várok nem azt hogy "balos vagyok fújj orbán, szlovákia is 4 perc alatt elfoglalna minket!!! bla bla bla" szóval értitek, reális kommenteket szeretnék olvasni!



2023. márc. 9. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Az attól függ.
2023. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Én meg reális kérdéseket szeretnék olvasni...
2023. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 BlackSword ***** válasza:
100%
Nyílván kapna Magyarország segítséget... A NATO pedig légifölényt alakítana ki, ergo lehetetlen...
2023. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

ha románia támad akkor nem kapunk NATO segítséget

2023. márc. 9. 20:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Addig lesz elég a muníció amíg jön a segítség.


Kivéve persze ha a románok vagy a szlovákok támadnak vagy ilyesmi

2023. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%

Semennyire

Szerinted ha egy 5x3 méteres repülő tárgy akadáyltanaul átszelte az országot hány percen belül foglalnák el bármely magyar települést?

2023. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Igaza van a 6-osnak, sajnos.
2023. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6


szóval mert a légvédelem nem észlelt 1 KÉM drónt akkor már a magyar hadsereg nullát fog érni? bármennyire furcsa de több országot is szeltek már át kém drónok az utóbbi években, többek közt ukrajnát is :)

2023. márc. 10. 19:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Megfelelő védelemmel elképesztően nagy erő. A jelenlegi román hadsereg még ha be is venné Pestet valamilyen csoda folyamán, Budát soha az életbe nem tudnák, ha felrobbantják a hidakat és a Dunát elárasztjuk akkor előbb hal éhen a seregük. De mint mondtam, HA bevennék Pestet. De reálisan nézve már Debrecennél elbuknának, már ha a 100 éves harckocsiaik eljutnak odáig.
2023. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BlackSword ***** válasza:
Ha románia támadna akkor is kapnánk segítséget... ugyanis ha két tag háborúzna, akkor a megtámadottat segítik...
2023. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!