Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki csak Telexről és 444-ről...

Aki csak Telexről és 444-ről tájékozódik, az tényleg azt hiszi, hogy az oroszok el fogják veszíteni a háborút?

Figyelt kérdés
Légyszi ne egy origós visszakérdezés legyen a válasz, pláne azért ne, mert én se olvasom az origót.

2023. márc. 10. 21:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%
#20 hazudozz máshol
2023. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
88%

20: ha az oroszok annyira akarják a békét, akkor kitakarodnak Ukrajnából. Ez ennyire egyszerű.

A XXI. században nem indítunk területrabló háborúkat.

2023. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
1%

"A XXI. században nem indítunk területrabló háborúkat."

Így igaz!

Azt büntetlenül csak az USA-nak szabad a Közel-Keleten, amikor a terroristák ellen küzd.

2023. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
97%
10:24: annektált az USA bármilyen területet?
2023. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem kérdezö oroszország már 1 éve nyerésre áll most nem ellentámadásra készül a meg támadot fél.Minden a tervek szerint halad Putyin véletlenül semm áll fent hogy,70 évesen nincs tisztába a valóságal.Ha én orosz fital lennék örömel halnék meg egy 70 éves ember miatt nem pénzt menèk keresni a kapitalista világba hanem harcolnék ha meghaltam utána meg semmit se kapna a családom mert eltüntnek nyilvánitanak igy már zsoldot se kel fizetni.De hát ezt én láttom igy nyilván egy orosz fital tájékozatlan hiszen nem használ mást csak orosz propagandát.
2023. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!