Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldal miért nem tud méltósá...

Baloldal miért nem tud méltósággal veszíteni?

Figyelt kérdés

Totál független nézem a dolgot, mármint részemről én nem állok egyik oldalon sem, annyira azért nem izgat a politika, csak itt az oldal kérdései között olvasgatva bár mindkét oldalról vannak úgymond olyan egyének akik a másik oldalnak direkt beszólogatnak, de baloldalról ez valahogy sokkal jellemzőbb.


Miért nem megy ez olyan egyszerűen, hogy egyik oldalra többen szavaztak, tehát az emberek többsége ezt szerette volna és pont, miért kell úgymond csinálni a fesztivált és szidni a másikat?


Na meg ugye bár ez igazából szintén mindkét oldal, csak ahogy írtam, hogy úgy vettem észre a baloldali ilyen beszólogatásokból több van úgy egyáltalán felnőtt emberek miért mennek le erre a szintre? Még gyerekek sem csinálnak így, vagy tényleg azt hiszi bárki, hogy neten úgy viselkedhet mint egy nem is tudom mi, és ott lehet mindent, illetve hogy ettől bármi fog változni?


2022. aug. 6. 04:55
1 2 3
 1/28 SIDLER22 ***** válasza:
67%

Azért nem mert valójában tudjuk, hogy az emberek többsége nem ezt szerette volna csak a TV-ből mindenki meg volt etetve.

Az, hogy 8 millió emberből elmegy szavazni 3 millió és abból a 2/3-a a FIDESZ-re szavaz az nem azt jelenti, hogy a többség ezt szerette volna.

A fesztivált pedig azért kell csinálni mert sok kezdeti komment nagyon provokatív. Másrészt meg unatkozunk. Én is azért járok fel ide mert nincs jobb dolgom.

2022. aug. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Ki az a baloldal?


Ellenzék van, nem baloldal!

2022. aug. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%

Ja első, bírom a logikádat, az nyer választást, akire többen nem szavaznak.


A 8 millióból meg szűken 2 millió szavazott az összefogàsra, ezen logika mentén, őket mégjobban nem akarta a többség.

2022. aug. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%
Viszont 8 millióból 3 millányian szavaztak csak a vadbarmokra, ergo, a többség a vadbarmokat nem akarta!
2022. aug. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem értek egyet, inkább pont a másik oldal, ki nem tud veszteni.
2022. aug. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
27%

#4.


Azt kellene màr az ellenzéknek megérteni egyszer, hogy Gyurcsàny nem eladható a választáson.


Hidd el, hogy Gyurcsány nélkül sokkal jobb lett volna a 22 es választás is. Nem azért szavazott 3 millió ember a Fideszre, mert mindegyik Fideszt akart. A kisebbik rosszat választotta.


Ez az amit az ellenzék nem ért 12 éve.

2022. aug. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

6-os mi meg azt nem értjük, hogy miközben épp döl össze ez a csudálatosságos ország rizsahazugságustúl, ársipkástúl, és két számlyegyű inflációstúl, meg sosevótmégilyenjó euróstúl, hogy a francba lehet, még ilyenkor is Gyurcsányozni!


Választással Orbánt nem lehet leváltani és a 12 évnyi gazdaságpolitikának nevezet marketingbullshit cunami most mutatja meg valós arcát, csakaért, mert mi nem értjük, hogy Gyurcsánnyal ne! Tényleg megértünk az államcsődre!

2022. aug. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 SIDLER22 ***** válasza:
74%

1. vagyok

Én értem, hogy ez a probléma és én sem kívánom Gyurcsányt. Ez a stílus amit az ellenzékiek lenyomnak az taszító már.

Például amit a Jobbik csinál. Jakab Péter bemondta az ATV-n, hogy Orbánék bukása után készek átvenni az országot közben meg mindjár elfogy a Jobbik.

Vona, MZP, Hadházy... kb ezek azok az emberek akiket szívesen látnék a parlamentben. A többire egyszerűen nincs szükség. Dilettánsok is meg csak nagy a szájuk.

2022. aug. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%

6! Ha Gyurcsány nem lenne más ellen menne a karaktergyilkosság! Lásd MZP esete.

Amúgy Gyurcsány amúgy sem volt a frontvonalban a kampányban.

2022. aug. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
26%

7nek.


Pont erről beszélek. Egyszerűen telitalálat a mondanivalóm.

Ezt nem fogja fel senki, 12 éve, 4 választás óta az ellenzéknél, hogy ameddig Gyurcsányt adjátok el, addig Fidesz lesz.


Lényegébe ti vagytok a hibàsak minden mostani helyzetért, mert hagytátok Orbànt nyerni.

Ez elévülhetetlen bűne az ellenzéknek.

2022. aug. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!