Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » PROF. DR. Kásler Miklós...

PROF. DR. Kásler Miklós kapott már kitüntetést annak eredményeképpen, hogy a koronavírus-világjárvány kitörésekor Magyarországon a sikeres védekezéssel több ezer idős ember életét mentette meg?

Figyelt kérdés
"Én azt tudom mondani önnek, hogy Kásler miniszter úr ösztönei valószínűleg szakmai tudása is, de ennek a megítélése nem tartozik rám, vezettek oda, hogy habár minden nemzetközi szervezet azt mondta, hogy ez nem lesz súlyos járvány, hogy emberről emberre nem terjed, vagy nem valószínű, ennek ellenére elsőként, talán Európában elsőként ő hívta össze azt a testületet, amely eldöntötte, hogy igenis védekeznünk kell, operatív törzset kell felállítani. Szerintem mindannyian, ideértve önt, különösen az ön idős rokonait, köszönettel tartoznak Kásler Miklós professzor úrnak." Orbán Viktor, 2020

2023. márc. 11. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
4%
Nem, tette a dolgát és ennyi.
2023. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Még véletlenül sem. Inkább a kormánynak kellett volna lemondania.

Európában hátulról a második legtöbb halálos áldozatot követelt a covid Magyarországon lakásságarányosan.

Ez minden csak nem jó teljesítmény.

Ehhez nagyban hozzájárult hogy az Orbán-kormány inkább korrupciós üzletet látott a lélegeztető gép bizniszben mintsem életmentő lehetőséget.

És az egészségügy pedig a béka sege alatt van mondjuk egy Ausztriához képest.

Átlagban egy kisvárossal több ember halt meg Magyarországon, mint a környező országokban.

Ki a felelős mindezért politikailag?

2023. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!