Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most őszintén külföldi országo...

Most őszintén külföldi országokat miért zavarja a magyar gyermekvédelmi törvény?

Figyelt kérdés

Nekik ebből semmi hátrányuk nem származik mi közük hozzá?Mi sem szólunk bele abba,hogy kik mehetnek be náluk az iskolákba?Továbbra sem létezik a lobbi ugye?


[link]



2023. márc. 11. 21:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
85%
4es Kérdező nekem nem kényes a téma, az hogy te nem tudsz mondatot értelmezni az nem az én problémám ezért is javasoltam egy pszichológust mert látszik hogy nem úgy működik a gondolkodásod mint egy átlag embernek mert nemtudod felfogni az én egyszerű válaszomat sem és félreértetted amit írtam és értelmezni sem tudtad ez nem személyeskedés hanem egy tanács javaslat szerintem ennél értelmesebb választ nehezen kaphatsz amiben veszi valaki a fáradtságot és felvázolja neked a dolgokat de nekem mindegy vedd úgy ahogy akarod
2023. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

ma 21:55

Nehéz nem személyeskedésnek venni ha valaki burkoltan lehülyézi az embert most a Fideszesség vádjáról már nem is beszélve.Szerintem nem érted mi itt a lényeg nem tanácsokat kell itt osztani hanem válaszolni kellene,már ha sikerül.

2023. márc. 11. 22:03
 13/35 anonim ***** válasza:
87%

"Miért akarnak lmbt propagandát az országra erőltetni, ha egyszer az nem akarja azt?"


Mert elfogadók.

2023. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
6%

"ne kelljen azt gondolnia, hogy egyedül van vagy valami baj van vele"


Mégis mit kéne gondolnia? Nem az ellenkező nemhez vonzódik de gondolja azt hogy vele semmi baj sincs és ez normális? Látod pont ezért nem szabad hozzáférnie.

2023. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
88%
12es Kérdező az hogy az én válaszomat ész osztásnak tartod a te dolgod bár jól nézünk ki hogy te akarod megmondani hogy milyennek kellene lennie a válaszomnak de tudod mit tessék akkor válaszolok azért zavarja őket mert ők elfogadó liberális országok míg a mi kormányunk pont hogy az elfogadás ellenességet hirdeti holott tudjuk jól hogy rengeteg meleg ember van köztük tehát már önmagában ez gyomorforgató de mellette meg nagyon jól tudják ők is hogy a gyermekvédelmi törvénynek semmi értelme csak azért csinálták hogy legyen egy társadalmi ellenségkép az LMBTQ személyében akiket oda lehet vetni a hozzátok hasonlóknak és manipulálni vele hogy addig se a valós problémákkal kelljen foglalkozni remélem így már érthető minden és kielégítő választ kaptál de sajnos van egy olyan érzésem hogy nemigazán és itt tudok visszakanyarodni az általad úgynevezett “burkolt lehülyézésre” vagyis egy szakember segítségére
2023. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
13%

"Nem tudom, de úgy tűnik, mintha a Fidesznek fontosabb lenne az LMBTQXYZ boszorkányüldözés mint az emberek jogai."


Magyarul a melegpártnak önmaga üldözése a legfontosabb? Annak a melegpártnak akinek a SzájjelJóskája brüsszelbe jár dákókat cummantani és annak a melegpártnak akinek az uralma alatt Prájdot lehet lehet rendezni és a nyílt utcán fényes nappal vonaglani hirdetve ezt az aberrációt?

Nem a melegpárt lenne kormányon lenne nektek olyan prájd hogy arról koldulnátok!

2023. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
92%

Az (ál)konzervatív pártok látnak benne eszközt az ellenzék ellen.

A gyerekvédelmi törvény teljesen felesleges,mert olyan nincs,hogy a szülőt és a kormányt megkerülve tudnának bemenni óvodába felhívni a figyelmet idejében arra,hogy aki meleg az nem gyülölendő.

A pedofiliával van összemosva a homoszexualitás a törvényben,ez a baj vele.

Az miért nem zavar,hogy pl. adómilliárdok mennek el egy teljesen hazug propaganda tv spotra amiben nőnek öltözött transzvesztiták magyaráznak a gyerekeknek az oviban.

Ilyen a világon nincs.

2023. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
6%

Tehát a pedofiltörvénnyel az a baj, hogy:

- nem mehetnek az iskolába LMBTQ-szervezetek

- nem nézhetik az LMBTQ-agymosást a fiatalok


Ez akkora probléma? Nem értem.

2023. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
97%

Esetleg más módszer,hogy a gyerekekkel megértessük,hogy ne verjék agyon szünetben a melegnek nézett viktorkát?Ne utálják,gyűlöljék vagy kiközösítsék emiatt.

Ha meleg gyermeked lenne akkor nem zavarna,hogy állandóan bántják,mert a politikusoknak így jó?

2023. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
97%
#18 Elmagyaráznánk, mi a baj, de sajnos nincsen agyad, így felesleges.
2023. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!