Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene törvényileg...

Nem kellene törvényileg minden mi orosz átnevezni? Az ilyent pedig kőkeményen büntetni? „Putyin kedvence” néven árul pizzát a hajdúböszörményi étterem.

Figyelt kérdés
2023. márc. 12. 02:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
18%

Hogyne, neked teljesen igazad van! Szerintem tiltsuk be a fehér, a kék és a piros színt is (az orosz zászló színei, ugye), és a metrót - hiszen alapból szovjet mintára épült anno. Sőt, zárjon be minden cég, amely régi orosz laktanyákban működik!

*IRÓNIA OFF*

Mondd, te normális vagy?

2023. márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Ti normálisak vagytok?

Én nem azt mondtam tiltsuk be csak nevezzük át mindent mi orosz.

Megtámadot csak úgy egy független országot kétszer is!első a Krim volt 2014-ben ezt még elnézte a világ és most megint akar magának egy részt a másikéból.

A VILÁG-nak igen is azt kell mondania hogy ELÉG már.

De mit várhatna az ember egy olyan narancsos országban ahol aki nem mantrázza amit a fönci akar minden hülye jelzőt ráragasztanak.

Szél energia ne de gáz erőmű igen ez a jó?

2023. márc. 12. 08:28
 13/26 anonim ***** válasza:
71%

12


Akkor miért nem hápogtál kérdező, amikor az USA független országokat támadott meg? Gondolom azóta is vedeled a kólát, meg tömöd magadba a sajtburgert.Sőt. Ifj. George Bush imádott grillezni. Tehát mivel ő is agresszor volt, tiltsuk be a grillezést. Ti mélyen demokraták aztán marha következetesek vagytok.

Amúgy a pizza gazdag feltétű, nem értem mi bajod vele.

2023. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
31%
#10 Ez nem errōl szól, pusztán rettenetesen ízlèstelen a jelenlegi helyzetben Pztyinos pizzàt árulni.
2023. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
49%
Az USA sokkal több független országot támadott meg. Akkor nevezzünk át mindent, ami amerikai?
2023. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Kit izgat mi van afrikában ázsiában stb Ukrajna a szomszédunk

Arabok vallása akik azért robbantanak meg ölnek mert a paradicsomba mehessenek ne már.

Vagy 12 évest

[link]


Ez kell nektek??????

Nekem nem!!!!!!!!!!!!!!

2023. márc. 12. 09:40
 17/26 anonim ***** válasza:
86%
16: "Kit izgat mi van afrikában ázsiában" a világ rajtad kívüli részét.
2023. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
9%
Putyinnal minden jobboldali nagyon toleráns, de a Sztálin kedvencèn meg kiakadnának. Ki érti ezt...
2023. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de ha a szomszédodban gond van akkor ott segitesz nem az ország másik oldalán.

A világban mindig is lesznek gondok

Megtudjátok oldani mindet van ráhatásod mi van észak koreában mondjuk?

2023. márc. 12. 09:44
 20/26 anonim ***** válasza:
69%

19


Ettől függetlenül az USA olyanokat dózerolt le, akik nem is a szomszédai és függetlenek. Nem ízléstelen dolog amerikai filmeket nézni?

2023. márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!