Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ballib oldalról miért nem...

Ballib oldalról miért nem szolidárisak Budaházyval? Miért csak a Fidesz és a Mi Hazánk áll ki mellette?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 07:31
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
56%
Mert nincs olyan, hogy ballib oldal, igy mivel nem létező fogalmat kérsz számon, nem is lehetséges erre válaszolni.
2023. márc. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
95%
A vádat képviselő fideszes Polt ügyészsége akart súlyosbítást, mert kevesellte rá a 17 év büntetést. Milyen kiállásról beszélsz, amikor a fideszbáb Poltnak kevés volt a 17 év?
2023. márc. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
89%

A Fidesz nem áll ki mellette, lásd 2-es választ.


Amúgy nem értem a kérdést. Ha egy LMBTQ-aktivista (ahogy ti szoktátok mondani) állna bíróság előtt, ti mit tennétek? Röhögnétek a markotokba.

2023. márc. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
62%
Mert van akinek van esze és nem támogat egy terrorista nácit.
2023. márc. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
8%
Mert az övéiket pl csintalan verette agyon
2023. márc. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
7%
Szivárványhíd ível a "ballibek" és a Fidesz közt, Budaházy meghurcolása ügyében.
2023. márc. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 D-Mano ***** válasza:
19%

1-es)

Van bal/lib oldal Magyarországon. A baloldali (újbalos) és a liberális eszmék és politikai irányzatok összevissza kavarognak az Összefogott pártok és az ő támogatóik, szavazóik fejében. Biztosra veszem, hogy az egyes pártoknak, politikusoknak vagy szavazóknak mind megvan a saját fancy kifejezése arra, hogy ő pontosan melyik politikai irányzatot képviseli, de az csak fogalmi szőrszálhasogatás.

Én személyszerint jobban szeretem progresszív/liberálisnak nevezni őket, de mivel a "progresszív" része a dolognak főleg régi és újbalos elgondolásokból áll, így a bal/liberális is egész pontos kifejezés.


A Fideszt meg hagyjuk már!

A Fidesz a holdudvarával, megmondóembereivel, médiáival kimond, képvisel egy csomó olyan dolgot, amit a Fidesz, fideszes politikusok nem mernek, nem akarnak direktbe fölvállalni. Így úgy tűnik, mintha azt az ügyet a Fidesz képviselné, miközben mégsem. Úgy tesznek a Fidesznél, mintha Polt Péter és Novák Katalin nem az ő bábjuk lenne, mintha nem tudnák elintézni 1 nap alatt Budaházyék szabadon engedését, ha akarnák...

2023. márc. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
86%
A Fidesz sem áll ki mellette, akkor felmentették volna. Azért nem, mert a rendszer ellensége, félnek tőle.
2023. márc. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
69%

7-es, akkor biztos csak én vagyok annyira szerencsétlen, hogy baloldali liberálisként egy pártot sem találok, aki az én értékeimet képviselné.

Megyek is a sarokba átértékelni mindent, amiben hiszek.

2023. márc. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
12%
#9 Akkor a Fidesz a te pártod. A sok liberális párt közül az az egyetlen, amelyik egyértelműen baloldali.
2023. márc. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!