Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért relativizálják a korrupc...

Feketeruhasember kérdése:

Miért relativizálják a korrupciót?

Figyelt kérdés

Ha xy lopott vagy csalt akkor arra nem az a válasz hogy "igen ez nem szép dolog" hanem az hogy "de a másik is csinálja és különben is sokkal többet"


Nem lehetne hogy az embereknek simán csak a korrupcióval legyen bajuk és ne a másikra mutogassanak? Miért hitelesíteni akármelyik politikai erő sunnyogását az hogy más is csinálta?


2023. márc. 17. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha mindkét oldal kb ugyanannyira korrupt, akkor ez nem mérvadó, amikor választasz.
2023. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem volt szó választásról, hanem a közbeszédről.
2023. márc. 17. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor erről szól a közbeszéd, akkor valójában propaganda folyik az ügyben, kit válassz.
2023. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amikor erről szól a közbeszéd, akkor valójában propaganda folyik az ügyben, kit válassz.


Milyen propaganda? Az hogy az emberek egyértelművé tennék hogy a korrupciót egyformán elítélik akár kicsi akár nagy és nem arról menni a témázgatás hogy ki lopott többet? Ez baj lenne?

2023. márc. 17. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a magyarok többsége megalkuvó büdös gyökér. El sem tudja képzelni az életét szabadon, tisztességben, felelősséget vállalván, és a felelősséget mástól is elvárván.

Nézd meg a választási eredményeket, és láthatod, a szardarabok igenis a korrupcióban, a nyomorban, az elnyomásban érzik magukat jól.

És ez így helyes szerintük.

Mondanám, hogy ez nem helyes így, de vagyunk jelenleg egymillióan, akik ezt valljuk európai polgárként ebben az országban. A többiek pedig azt sem értik, mi miről beszélgetünk.

2023. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kérdező, ez engem is zavar mindig és szóvá is teszem, amikor valaki ezt válaszolja, hogy "dehát a másik is lop" vagy hogy "minden politikus lop/korrupt". Ne legyen az, ne lopjon és ne legyen ez elfogadva! Ha én kirabolnék egy bankot, az sem lenne elintézve annyival, hogy "Jól van, persze, semmi gond, mások is csináltak már ilyet..." :D Szóval ne legyen ez elfogadva a politikusoktól sem. Amelyik korrupt, azt ülödzze el a nép. Az veszítse el a hitelét, követeljék a lemondását, forduljanak el tőle a választói. Tudom, hogy ez alapján most kábé a teljes parlamentet ki lehetne üríteni, de akkor történjen ez. Legyen erre igény és ne fogadja el a nép, hogy a politikus lop, hogy ez így természetes. Mert nem az. Én nem ezért fizetem az adót.
2023. márc. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!