Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten már megkezdődött a...

Budapesten már megkezdődött a túlszaporodott harmadik világ betelepülése és a fehér őslakosság kiszorulása? Hogyhogy pont itt és nem Nyugaton?

Figyelt kérdés

Nyugat még egyáltalán nem tart azon a szinten mint Budapest ilyen szempontból. Azon felül hogy van egy saját 400 éves kisebbségünk, a romák, akiknek száma és aránya egyre növekszik Budapesten, de őket már igazából majdnem magyarnak tekintünk, mert legalább beszélnek magyarul, még ha sajátos dialektussal is.

De Budapesten már a belvárosban az emberek fele nem is magyarul beszél, akiknek szintén egy nagy része nem europid rasszú, hanem afrikai, közel s távol keleti. Nem tudom, hogy kerülnek ezek ide, de biztos hogy nem turisták, mivel sokszor még farmer sincs rajtuk csak szabadidőnadrág, amiben fel sem engednék őket a repülőgépre.

Budapest sajnos ilyen szempontból előrehaladottabb mint Nyugat. Mindenki tudja aki kicsit is ért a demográfiához, hogy Európát előbb-utóbb a túlszaporodott harmadik világ veszi majd át, és a fehér rassz eltűnik idővel, illetve kisebbségbe kerül. Csak azt nem értem, hogy a hanyatló Nyugaton miért lassabb ez a folyamat mint Budapesten? Amikor elvileg mi egy bevándorlás ellenes ország vagyunk hivatalosan is. Akkor mégis hogy kerül hozzánk ennyi harmadik világbeli? Ki pénzeli őket? A Fidesz?


2023. márc. 18. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

"Nem tudom, hogy kerülnek ezek ide, de biztos hogy nem turisták, mivel sokszor még farmer sincs rajtuk csak szabadidőnadrág, amiben fel sem engednék őket a repülőgépre."


Az elképzelhetetlen, hogy ezeknek az embereknek van egy bőröndjük, melyben van egy farmer is, amiben felengedik őket a repülőgépre? 😄


Egyébként én bár járok a belvárosban, de sosem látom, hogy az ott lévők fele afrikai vagy ázsiai lenne, az biztos, hogy sok a külföldi, mint minden főváros belvárosában.

2023. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ekkora hülyeséget még itt is ritkán olvasni, menjél el Párizs meg Brüsszel külvárosaiba, és azután tegyél összehasonlítást.
2023. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
A "követendő" példa. Párizs, Brüsszel annyira jól járt.
2023. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a poén, hogy én még Párizs belvárosában sem láttam ennyi nem europid rasszú embert mint Budapest belvárosában. Mi több, annak ellenére, hogy Párizs turizmusa az egeket veri világ szinten is, sokkal kevesebb a nem franciául beszélők aránya még így is. Budapesten meg már lassan kihal a magyar nyelv a belvárosban, mert kiszorulnak a magyarok, pont erről beszélek, megkezdődött az a folyamat amitől a Fidesz riogatott, erre meg a Fidesz pénzeli az egészet, vagy ki más?
2023. márc. 18. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Vannak magyar állami ösztöndíjak 3. világbeli országoknak, azokkal sokan jönnek legálisan, Toroczkai csinált pár éve erről q rendszerről dok. filmet.

Az unión belülről, schengenen belülről annyian jönnek, amennyien akarnak.

2023. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki nem europid rasszú azt ki kell vágni európából.
2023. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, Párizsban rengeteg bevándorló és turista van a frankofón országokból, akik anyanyelvi szinten beszélik a helyi változatot.
2023. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora hülyeséget, hogy nem engednek fel szabadidőnadrágban a repülőgépre. Elmondanám neked, hogy egy 8-10-12 órás repülőúton a legkellemesebb viselet és a hosszú repülőúton egészségesebb is, mint egy farmernadrág.


Kérdező, te ugyanaz vagy, aki szerint minden prágai Rolex órában ül a metrón?

2023. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utóbbi években tényleg nagyon sok kínai költözött Budapestre, ahol én lakom, ott egész kerületben három évvel ezelőttig nem is láttál kínait soha. Most pedig nagyon sok van, távolabbi szomszéd is van már kínai.


Belvárosban a kínaiak mellett még egy csomó fekete és van, és nagyon sok újindiai (persze a 8. Kerületben még mindig ott vannak az óindiaiak), és nagyon sok luxus ukrán. Mondjuk a háború előtt pedig luxus szovjetekből volt nagyon sok.

2023. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!