Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik szerint a nőknek...

Ha a Jobbik szerint a nőknek otthon a helyük, és a feladatuk a gyerekszülés és a háztartás vezetése, akkor miért zavarja Novák Elődöt az, hogy a Fidesz megtiltaná a házaspárok képviselőségét?

Figyelt kérdés
Akkor Dúró Dóra miért nem otthon neveli a gyerekeiket?
2010. okt. 6. 22:15
1 2
 11/16 Shanokk ***** válasza:
45%

Kíváncsi vagyok ezzel hány női szavazót nyernek maguknak. "Dobd ki a diplomádat! Add fel a karriered! Ne fejleszd a társadalmat és a gazdaságot! Főz, moss, takaríts és a haza fényre derül! K.rasd magad a férjeddel és szülj!"


Történelem órán kimaradt nekik a "szüfrazsettek" óra? :-D

2010. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 FCsForever ***** válasza:
88%
Azért volt ez jó ötlet a Jobbiktól (mellesleg 2010. január óta még mindig a Jobbik az egyetlen párt, amelynek kész programja van, azóta is ezt másolja a Fidesz), mert a magyar lakosság folyamatosan csökken. Mára a 8 éves gyerekeknek (országos szinten) több, mint a fele cigány!!! Ezt is titkolják a sajtóban és az országgyűlésben is. A Jobbik az egyetlen, aki tényleg a nép érdekeit szolgálja, épp ezért tartja őket az összes többi párt az ellenségének, mert félnek, hogy valaki megdöntheti a hatalmukat. Az egész média is a Talmud híveinek a kezében van, ezért van az, hogy bárhova kapcsolsz, sajnos minden csatornán Jobbik ellenes kampányt hallasz... Legalábbis egyenlőre!
2010. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Shanokk ***** válasza:
34%

Szerintem kedves utolsó, e a teleírásod és a Jobbikosok véleménye egyenlő egy közmondással.


"Mindenki hülye, csak Én vagyok villamos!"


Mellesleg senki nem fél a Jobbiktól (legalább is az én szoci liberális fideszes ismerettségi körömben) de valamennyien nevettségesnek és szánalmasnak tartják őket.

2010. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Oké, 15.15, de akkor Dórika is menjen haza szülni, Novák meg ne sírjon, hogy "nem engedik a feleségét érvényesülni". Érvényesüljön a könyvhában meg a szülőszobán, ne a parlamentben...
2010. okt. 7. 16:49
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy őt miért zavarja, de én pl. simán el tudnám képzelni, hogy ha eleget keresnék, akkor a feleségem ne dolgozzon, hanem otthon legyen :)
2010. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én Jobbikos vagyok és nő, de erről még a jobbikban nem hallottam. egyébként meg azzal hogy támogatná a jobbik a főállású anyaságot, illetve növelné a gyes-t ezzel nem mondta azt h akkor minden nőnek ez az erősen ajánlott és húzzanak haza... ez így eléggé félreértelmezés..
2010. okt. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!