Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Leelőztük Németországot. Na...

Leelőztük Németországot. Na ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés

Tegnap a Bayer Showban hosszasan ecsetelte Zsolt a németek problémájit. A '80-as évekbe még felnézett rájuk "aztán fordult a kocka". Ma ott van szemét, mocsok szerteszét, NO-GO zonák migránsokkal. Itt pedig szép tisztaság.


Mármint Bp-et kivéve, mert itt a városvezetés kiírja a gazra, hogy méhleghelő és mocsok minden ballibes kerület. Vidéki városokban viszont szép az élet.


Igaza lehet?



2023. márc. 20. 14:47
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
akár lehet is
Nem tudom
12 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Relatív, nyilván a legtöbb dologban meg sem közelítjük őket.
2023. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 hypno ***** válasza:
94%
Már megint nincs egyértelmű "NEM" a válaszlehetőségek között.
2023. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem hogy egyesek miért nem normális válaszlehetőségeket adnak meg.

kb. diktatúra jellegű a dolog.

2023. márc. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%

Abszolút. 1,5 éve költöztem haza egy vidéki nagyvárosba és sokkal jobban biztonságban érzem magam itthon.


5 évig Frankfurt, 3 évig Münchenben laktam és elég aggasztó volt látni a 2015 óta tartó pusztulást a migránsok miatt. Az első időszakban még a német kollégáim, ismerőseim többségben támogatták a bevándorlást mivel már akkoriban is elég sok bevándorló volt, illetve ahogy az itthoni libsik ott is pl. engem hoztak összhangba az illegálisan beérkezés Ahmuddal aki aztán erőszakol,késel,stb. , nagyobb fordulatot a COVID beütése alatt láttam amikor megérezték a bőrükön már a németek is a pénzhiányt több területen és sokaknak elegük lett a NO-GO zónákból, illetve abból, hogy az állam az ő adójukból tartja el a sok ingyenélő migránst akik ráadásul még a bűnőzés egy részéért is felelősék és telibetojják a német kultúrát és törvényeket.


Természetesen erről az ottani média folyamatosan hallgatott, sőt a nagyobb incidensekről is folyamatosan hallgatás volt és sokszor hetekkel-hónapokkal utána lett csak lehozva.


A keresetek magasabbak (a kiadások is), viszont no-go zónák és biztonság kérdésében Magyarország sokkal előrébb tart ha nem valami borsodi C falut veszünk alapul.


Párizsról meg ne is beszéljünk inkább, hogy mivé vált. Még anno 2004 körül jártam ott nyaralásként, majd tavaly szintén elmentünk a jelenlegi párommal mert ez volt az álma, de ő is elég nagyot csalódott. Konkrétan sok esetben az az érzése volt az embernek mintha valami afrikai szeméttelep mellett sétálna el éppen..

2023. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%

Zsóttika mindkét országban meglehetősen válogatott helyeken járkál. Ott is vakon.


"Vidéki városokban viszont szép az élet."


Főleg Sun Cityben, mi?

2023. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

1 "Relatív, nyilván a legtöbb dologban meg sem közelítjük őket."


Fokozatosan előzik meg egymást a világ országai

2023. márc. 20. 14:58
 7/18 hypno ***** válasza:
83%
Nincs igaza Bayer lovag úrnak.
2023. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
85%

"Fokozatosan előzik meg egymást a világ országai"


Inflációban már toronymagasan előttük járunk. Ez tény! Ezt csak a sorosista brüsszeliták képtelenek belátni.

2023. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

A nem az miért nem opció? Pont mint a népszavazásoknál, ellenvéleményt nem is jelölhetsz, csak részben vagy egészben érthetsz egyet a leírtakkal.


Itt nincsenek NO-GO zónák? Nekünk nem a migránsoktól kell tartani, hanem attól hogy 2011-ben még 315.000 roma élt Magyarországon, a 2022-es népszámlálásban pedig már fel sem merik tüntetni. Miközben 800.000 felett van. Gyakorlatilag minden 3. településen találunk NO-GO zónát, még Budapesten is.


Itt szép tisztaság van? Konkrétan egy buszmegállót nem tudnak rendesen, tisztán tartani. Mindenhol szétdobált cigarettacsikkek, illegális hulladéklerakók országszerte. De csak elég a budapesti lakások állapotára ránézni, vagy a vidéken omladozó, összedőlt vályogházakat nézni.


Persze szép az élet, mert itt Magyarországon aki gazdag, vagyonos, az csak még gazdagabb, még vagyonosabb lehet, míg aki szegényt, azoknak csak komoly kitartással juthatnak egy felső-középosztály szintre, mert a kormány érdeke hogy az alsó rétegben élők hibernálva legyenek azon a színvonalon.

2023. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Államháztartási hiányban magasan verjük őket, de inflációban is sokszorosan legyőztük őket. Éljen bölcs vezérünk ki a Pektu hegy.. ja az másik diktátor. Éljen viktoreszku az alul múlhatatlan putyin csinovnyik.
2023. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!