Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyébként sok ember mi baja a...

Egyébként sok ember mi baja a Mi hazánkkal őszintén?

Figyelt kérdés
Persze az alusapkát, meg a Fidesz szatelit párt kivételével, mert ezek nettó hülyeségek. Mi a baj velük az emberek számára?

2023. márc. 21. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
30%
10es Kommunizmus szónak utána néztél ?
2023. márc. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 Punisher válasza:
41%

https://www.youtube.com/watch?v=9g8OblXcIFo

Szerintem többet nem is kell hozzáfűzni

2023. márc. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
56%

populista, megélhetési, náci fasiszták a társadalom fideszesnél is butább rétegét célozva.


Elolvastad a programjukat? Magyar állampolgárokat akarnak szibériába deportálni. Kiket? nos tág fogalomban fogalmazták "bűnözőket". Ugye emlékszünk rá a törikönyvekből a fasisztáknak mindenki bűnöző aki nem a farukat nyaldossa. Arról nem is beszélve milyen alkut kötnének putyinnal hogy honfitársaink 10 ezreit átvegye putyin.

2023. márc. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
64%
Az hogy idióták. Állandóan összeesküvés elméleteket gyártanak, oroszpártiak, ki akarnak lépni az EU-ból és a nátóból.
2023. márc. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
34%
Ne aggódj kérdező, én rájuk szavazok. Nekem szimpatikusak.
2023. márc. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanezeket ismételgették anno a néhai jobbikkal, jelenlegi szarabbikkal kapcsolatban is.
2023. márc. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a húgom leszbikus, a mi hazánkosok meg ha tehetnék, meg is ölnék érte. Ez a bajom velük.
2023. márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 D-Mano ***** válasza:
67%
Nekem meg az egyik barátom transznemű, és még sosem az volt a közös program, hogy megöljem 😆
2023. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:

#1 Ezt mondjuk el tudom fogadni sajnos...


#2 A magyar emberek döntő többsége rasszista, sőt... Mondjuk a neved is, hogy DK-s, szóval nem szorul sok magyarázatra, hogy te nem szimpatizálsz velük.


#3 Igen ez is egy jó kérdés.


#4 Igen ez valamilyen szinten tényleg igaz, de míg a régi Jobbik köztudottan cigányellenes politikát folytatott ők kihangsúlyozzák, hogy nincs erről szó, persze tudom egy dolog mondani valamit, más dolog gondolni, de alapból szerintem a nacionalista gondolkodás nem áll messze tőlük, ami viszont egy magyarszívű embernek imponálhat eléggé. Plusz amiket elmondanak én például sok esetben teljesen hasonlóan gondolkodom, de pl a Fidesznek se vetem meg minden ötletét én persze inkább jobboldali vagyok, sőt csak az. De ez egy jó gondolatmenet volt.


#6 Azért tettem fel így, mert akkor 10 válaszból valószínűleg 8 ezzel kezdett volna be, amit kapott épp valamelyik propagandából. Szerintem ezek az alusapkás kifejezések, már csak azért is veszélyesek, mert az elmúlt évtizedekben nagyon sok olyan dolog történt, amiért azelőtt kiröhögték az embert, ha hitt benne. Tudom ez nem politikai töltetű, de ez jutott legelőször eszembe, gondolom méltán ismered Semmelweis Ignác sztoriját, na azok közül amit felvázol Toroczkai, ha csak a 10-20%-a igaz, akkor is felháborító, és durva. Szóval szerintem egyáltalán nincs feltétlen elrugaszkodva a valóságtól. Az, hogy meg szimpatizálsz-e velem az teljesen relatív.


#8 Amit feljebb is írtam szintén ajánlom neked, de a szélsőséget megértem, hogy nem mindenki szereti.


#9 Gyanítom, hogy nem nézel se parlamenti beszédeket, se a videóit ezesetben a véleményed sokat dob a lattba, ha nem is tudod miről beszélnek :D Az hogy egy szavazótábort meg ez alapján minősítesz, már a te szegénységi bizonyítványod. Én se frusztráltnak nem érzem magam, se prolinak például, de hát ez ilyen.


#10 Alapból már maga a náci kifejezés nem él, hisz az igazi nácik nagy része meghalt már, sőt maga ez a gondolkodásmód is meghalt. Maximum neonácik lehetnének, de azokhoz sincs semmi közük. Az a gond, hogy amelyik párt kimondja, amit sok százezer/millió ember mélyen magában gondol, és nem ízes-mázos megfogalmazások, puhaság mögé rejti az faszista, és veszélyes. Igaz, hogy a nagy náci félő amcsik is befogadták, azért a nagyrangú kutatókat magukhoz az már nem számított, hogy miket csináltak a kétszínűség tapintható, és a kettős mérce.

2023. márc. 22. 09:23
 20/71 anonim ***** válasza:
43%

17

Én Mi Hazánkos vagyok, jó pár meleg kollégával, ismerőssel.

Valahogy ez fel sem merül amit írsz.

Az ilyen hisztérikus vergődésen csak nevetni lehet.:D

2023. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!