Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyébként sok ember mi baja a...

Egyébként sok ember mi baja a Mi hazánkkal őszintén?

Figyelt kérdés
Persze az alusapkát, meg a Fidesz szatelit párt kivételével, mert ezek nettó hülyeségek. Mi a baj velük az emberek számára?

2023. márc. 21. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:
#29 Ahogy a 30. is mondja ez teljesen igaz. Nekem volt biszex barátnőm pl, vagy meleg ismerősöm is volt jó pár már életem során, de valahogy nem az volt a személyisége, hogy ő meleg. Nem viselkedett ripacsként, nem játszott rá, nem tüntetett az elfogadás jegyében sorolhatnám. Az ilyen melegeket tisztelem, és teljesmértékben elfogadom én is. De a magamutogatást, és a kényszerítést az elfogadásra, ami leginkább külföldről jön, na attól hányingerem van nekem is. Egyébként a transzneműség már egészen más téma az véleményem szerintem mentális probléma, amit kezelni kéne nem elfogadni, mert ettől az ilyen emberek élete nem lesz jobb.
2023. márc. 23. 01:02
 32/71 anonim ***** válasza:
0%

#30 Sjanàlom de az èn politikai oldlqmon nincsenek ilyen kivètelek, plàne nem olyan gyakorisàggap mimt ahogyan itt előfordulnak.


Azt sem èrtem hogyha titeket ennyire zavarnak ezek a kivèteles pàrttàrsak mièrt nem toljàtok le őket? Te sem mondod hogy nincs igaza a vàlaszadònak.

2023. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
11%
Természetesen a Mi Hazánkosok akik a libsi vélemémydiktatúra és lepontozás miattszoktak ajvékolni már pontoznak is lefele ezerrel. Ez is nagyon hitelessé teszi őket. :D
2023. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
25%

- Nemzetvédő jobboldalinak állítják be magukat, miközben a tömeggyilkos, pszichopata, bolsevik KGB-s putyint ajnározzák, nyíltan oroszpárti kollaboránsok


- Kilépnének az Eu-bol és a NATO-ból, előbbi gazdasági csődöt jelentene, utóbbi az oroszok bevonulását, akiket ezek a retardált f@szparasztok mindenben ki is szolgálnának


- Homofóbok, ostoba tudománytagadó konteókat tolnak, azt hiszik, hogy értenek a szexuálpszichológiához, de teljesen fogalmatlanok és rosszindulatú konteós megélhetési gyűlölködők


- Konteósok: orosz álhíreket terjesztenek, vagy éppen trumpista konteókat, pl great reset stb magyarra lefordítva. Agyhalál.


- Antivaxxerek: akadályozták a járványkezelést, végtelenül ostoba antiszociális elméleteket terjesztettek.


- Rasszisták: a cigányok integrációját az ő módszereikkel nem lehet megoldani, csak olaj lenne a tűzre


- Liberálisok elleni hergelés, egymásnak akarják ugrasztani az embereket


- Chemtrail hívő alusapkások (rengeteg konteót elhisznek, miért ez lenne kivétel)

- A rajongóik elképesztően sötétek és primitívek, a zsidózáson, ciganyozáson és az lgbt emberek elleni gyűlöletbeszéden kívül nem sokra futja az intelligenciájukból. A legbugyutább összeesküvés elméleteket is elhiszik stb


- Szibériai bérrabtartás....ezt talán még ezen az oldalon se kell magyarázni...


- Populista párt, esélyes, hogy ezt az egészet nem is gondolják komolyan, csak hülyítik a befolyásolható proligyerekeket

2023. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
39%
Nem alusapkások...aha. Csak zeró virológiai ismeretekkel jelentették ki, hogy a gyerekhalálozások növekedése az oltásoknak köszönhető, a söpredék meg bólogatott nekik erre. Fidesz szatelit párt: arra kellett a kormánynak ez a csűrhe, hogy megszerezzék az oltásellenesek szavazatait is. A parlamentben a covid ügy kivéteével mindenben együtt szavaztak a fidesszel. Aki rájuk szavaz az a fideszre szavaz. Lényegileg ők a fidesz radikális szárnya.
2023. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
29%

#35


Ilyen emberek sajnos a többi párt szavazói között is vannak, bár igaz, a szélsőjobbosok között arányaiban többen. Nagyapám fideszes volt és szalon-oltásellenes, nagyanyám szintúgy. Előbbi belehalt a covidba.


De azt hiszem, hogy a covid már 2022 elején legyengült az omicronnal és azóta már nem tényező a járványkezelés. Az orosz propaganda és a hozadékai (homofóbia, fake newsok stb) egyébként szvsz szerint károsabbak is, mint az oltásellenesség, lásd a listámban is első helyen van.

2023. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
25%

34, ez wishful thinking, de ez szokványos, ez az egész nácizás, fasisztázás is.

Az ukránok nyomják el a magyarokat és az oroszokat, természetes, hogy egy hazafi őket támogatja. Nem az oroszok terrorizálják módszeresen a magyarokat, hanem az ukránok.

Nem lépnének ki az EU-ból NATO-ból, ugyanis őrültség lenne, nincs realitása. Ahogy a DK sem vezetne be 600 ezres minimálbért, mert nem lehetséges. Ilyet nem is nagyon mondtak, csak hogy meg kell vizsgálni.

Bár az EU-tagság nem sok előnnyel jár.

Nem homofóbok.

Nem rasszisták. A cigányproblémát csak az ő módszereikkel lehet megoldani. Szép szóval nem.

Chemtrailben csak a legőrültebbek hisznek.

2023. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
15%

A "mi hazánkos" az nem ember. Az csak egy konteós pávián.


Közveszélyesek. Még belegondolni is szörnyű, hogy hány embernek kellett feleslegesen meghalnia a felelőtlen blőd oltásellenes választási kampányuk miatt?! Hányan haltak meg azért, mert elhitették velük, hogy az oltás káros? Míg mi minden erőnkkel a covid betegek ellátásán fáradoztunk, ezek aknamunkát folytattak és uszítottak az orvosok ellen!!! Többek között mi is kaptunk halálos fenyegetéseket mi hazánkosoktól, mert kötelező oltást követeltünk. Rendőrségi ügy is lett belőle. A legkevesebb egy demokráciában az, hogy ezeket a szellemi toprongy konteósokat lecsukják, mert számukra felfoghatatlanul káros amit műveltek. Rengeteg ember halála szárad a lelkükön, és ennek ellenére szabadlábon vannak, ami hatalmas szégyen a jogrendszerre nézve :( Aki nem egészségügyis az ezt nehezebben látja át! Csökkent a covid mortalitása, de még 2022 őszén is találkoztunk súlyos esetekkel jócskán a kentauri variáns miatt :/


Na, ezért ábrándultam ki a liberálisokból. Ezeknek a mihazánkosoknak régesrég a börtönben lenne a helyük, de amikor a liberális ismerőseimnek ecseteltem, hogy le kell csukni az oltáselleneseket, csak forgatták a szemüket.

2023. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
39%

#37 [link]


Biztos kínosnak érezték ezt, hogy utólag törölték, de a chemtrailben hinni sem nagyobb tardság, mint a qanon szintű kreml propagandában, vagy a homofób konteókban, vagy az oltásellenességben.


Az ukrán-magyar viszony tényleg elég rossz, de ha Orbán nem putyin csatlósaként funkcionálna, akkor talán az ukrán nacionalisták sem vernének magyarokat ott. Ez persze nem menti fel az elkövetőket semmi alól, csak a háttere ez.

2023. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
17%

#38


Én sem támogattam liberálisként a kötelező korona oltás bevezetését. Illetve a többiek sem igazán, külföldön és belföldön egyaránt. A védettségi igazolványokat és az oltatlanok korlátozását viszont igen. Több millió felnőttet egyszerűen kivitelezhetetlen erre kötelezni, tömeges csalások és erőszakos tüntetések lettek volna.

2023. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!