Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyébként sok ember mi baja a...

Egyébként sok ember mi baja a Mi hazánkkal őszintén?

Figyelt kérdés
Persze az alusapkát, meg a Fidesz szatelit párt kivételével, mert ezek nettó hülyeségek. Mi a baj velük az emberek számára?

2023. márc. 21. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:

#13 Szerintem te még mindig nem érted, amit ezzel akart mondani. Igen nem a legjobb ötlet szerintem sem, de a magyar börtönök nagy része egy lazítás visszamennek a tesókhoz, a bratyikhoz edzenek stb. El vannak mint befőtt kijönnek aztán megint csinálják amit előtte. Ez akár lehet rablás,késelés,betörés stb... Az ilyen embereknek nincs haszna a társadalomban, és nincs is rájuk szükség, ha kiviszik egy kietlen sz*r állapotú börtönbe hogy ne mulassa az időt, hanem szenvedjen a bűneiért, az lehet sok családnak akinek például ártott a tetteivel megnyugvás lenne. Ne mond nekem, hogy egy pedofil erőszaktevő azt érdemli, hogy tengesse idejét a cellába etessék itassák relatíve jó kajával, kényelmes ágyon aludjon stb... Az hogy meg a buta réteget célozzák ismét téged minősít. Kíváncsi lennék Mo-n melyik párt lehet az, amit a 3 diplomás nagy értelmiségiek támogathatnak, vagy az ilyen Albert Einstein formák :D


#14 Az EU, és a NATO kilépést én sem támogatnám a többiről írtam feljebb.


#15 Pacsi


#16 Ezt nem tudom nem követtem a Jobbik munkásságát, de ha onnan szakadtak ki, akkor gondolom az is közrejátszik, hogy a Jobbik ideológiát váltott, de ők nem akarták eldobni az elveiket.


#17 Hát ez baromság. Senki nem akarná megölni a húgodat ezért elhiheted, és amúgy is miért akarnák? Ők csak a külföldről érkező LMBTQ lobbyt nem támogatják, ami úgy mossa az emberek agyát ahogy akarja. A melegekkel, szerintem nekik sincs konkrét problémájuk.

2023. márc. 22. 09:29
 22/71 anonim ***** válasza:
39%

" 21/21 A kérdező kommentje:"


Még mindig nem válaszoltál rá hogy mit is ajánlott fel a fasiszta párt putyinnak.

Nekik a meleg bűnöző, a cigány bűnöző, a zsidó bűnöző. Tehát a hasukra ütnek és bárkit deportálnának mint a náci példaképeik.

Elég buta aki nem ismeri ezt fel.


Egy idézettel tudok szolgálni, de kétlem hogy felfognád. Ahhoz túl egyszerű vagy.


„Amikor a nácik elvitték a kommunistákat, csendben maradtam, hisz nem voltam kommunista.


Amikor elvitték a szakszervezetiseket, csendben maradtam, hisz nem voltam szakszervezetis.


Amikor elvitték a szociáldemokratákat, csendben maradtam, hisz nem voltam szociáldemokrata.


Amikor elvitték a zsidókat, csendben maradtam, hisz nem voltam zsidó.


Amikorra engem vittek el, nem maradt senki, aki tiltakozhatott volna.”

2023. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 A kérdező kommentje:
#22 Ertettem mire gondoltal teljes mertekben ezt a “gondolatot” amit leirtak meg csak az nem ismeri aki eddig barlangban elt. No, de egyszeru vagyok ez mar csak ilyen.
2023. márc. 22. 09:56
 24/71 anonim ***** válasza:
62%

Tehát még egyszer: akik náciznak, azok hol voltak, amikor az MSZP 12 évig kormányzott? Egyszer 50%-os eredményt ért el, a miniszterelnök egy forradalmat leverő izraelita gyilkos lett... Ők nem szélsőségesek? Ők a jó nácik?

Az nem probléma, hogy a Valóságban az MH nem náci? Egy román kommunista is nacionalistább mellesleg. Csak nálunk náciznak le mindenkit, aki nemzeti.

A demokrácia amúgy jó? Oroszország, iraki háború, Afganisztán, stb. kb. 10 millió civilt irtottak ki pár évtized alatt. Tőlük nem kell rettegni?

Lehetne egyáltalán ennél rosszabbul kormányozni, mint a Fidesz-MSZP? 80%-os államadósságot csináltak, a térségben majdnem sereghajtók lettünk.

2023. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
0%
#20 Ès mi a vèlemènyük a Mi Hazànkròl? :)
2023. márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
48%

25

Kiknek?

A Mi Hazánkosoknak?

Vagy a 17 es féle hazudozóknak? :)

2023. márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
2%

"A melegekkel, szerintem nekik sincs konkrét problémájuk."


Dehogy nincs. Az ilyen korcsokat minimum szibériába kéne deportálni, de inkább a pokolba, hogy ne jöhessenek vissza

2023. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
44%
Őszintén az, hogy fajgyűlölők.
2023. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
0%
#27 Mask slipped off...
2023. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 D-Mano ***** válasza:
90%

29,

mindenhol van 1-2 kretén. A kivételből általánosítani egyrészt demagógia, másrészt szánalmas.

2023. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!