Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Ti engednétek,...

Fideszesek, Ti engednétek, hogy az oroszok néhány megyénket elfoglalják a "béke" érdekében?

Figyelt kérdés
Mi volna a reakciótok ilyen esetben?

2023. márc. 24. 00:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/128 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a magyar kultúra és hagyományok baromira nem hasonlítanak románéhoz.Már csak azért sem mert a magyar királyság egy jóval öregebb dolog, nekünk már rég törvényeink és államunk volt, amikor a románok még csak törzsi szintén makogtak albánia területén.A szlovák már több mindenben hasonlít hozzánk, de csak azért , mert ők meg a magyar királyság részei voltak 1000évig..
2023. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/128 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljunk mentesek maradni attól az állásponttól, hogy bármelyik nép felsőbbrendű a többinél, jó?
2023. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/128 anonim ***** válasza:
31%

[ma 14:40]: "A gondolatmeneted alapján mi értelme van az ukrán kakaskodásnak?"

- Nincs ukrán kakaskodás. Nem ők kezdték, hanem Putyin. Önvédelemnek hívják. Gondolom, ha a szomszéd be akar törni a házamba, megvédhetem magam, és nem kell átadnom neki a házamat csak azért, mert ő is magyar meg én is.

2023. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/128 anonim ***** válasza:
100%
Voltak, vannak Ukrajnának lehetőségei, hogy egy jobb hely legyen, de soha nem ebben voltak érdekeltek. Kéne egy olyan játékvezető aki az íratlan szabályok szerint is játszik. Egy játékvezető nem attól lesz a legjobb mert a szabálykönyv szerint végzi a feladatát, hanem azért mert nem nyúl bele a mérkőzésbe.
2023. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/128 anonim ***** válasza:
68%

63#

Nuland kisasszony elszólása alapján sikerült felbaszni a medvét. Ezzel kezdődött. Utólag könnyű okosnak lenni, de ha beleképzelem magam egy orsoz elnök helyébe, akkor azonnal beveszem Kijevet. Ment 8 évig a huzavona, pedig eldöntetett hogy itt márpedig háború lesz. Sikerült olyan mértékben felfegyverezni Ukrajnát, hogy

valahol a piros gomb környékén vagyunk. Kissinger és mások is megmondták, de a mainstream nyögte a hülyeséget.

2023. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/128 anonim ***** válasza:
71%
a ballibek azt se tudják, hogy ki az a Nuland
2023. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/128 anonim ***** válasza:
75%

[ma 15:27]: "(...) ha beleképzelem magam egy orsoz elnök helyébe, akkor azonnal beveszem Kijevet."

- Hát az orosz elnök is ezt hitte magáról, aztán az ukránok (akkor még nyugati fegyverszállítmányok nélkül, önerőből) visszaverték. :D


"Utólag könnyű okosnak lenni (...)"

- Ez igaz. Tizenhárom hónappal ezelőtt én egy lyukas garassal sem fogadtam volna rá, hogy a mackó nem bír el Kijevvel. Aztán tessék.

2023. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/128 anonim ***** válasza:
75%

[ma 15:19]: "Kéne egy olyan játékvezető aki az íratlan szabályok szerint is játszik."

- Hát az nagyon jó lenne, de nincs. Bizonyos értelemben kiszámíthatóbb világ lenne, ha olyankor, ha felek megegyeznek valamiben, aztán mégse teljesül, egymásra mutogatás helyett (mint ami a minszki megállapodással kapcsolatban megy, ahol mindkét fél készséggel elismeri, hogy kuka az egész, de mindkettő szerint a másik kezdte el be nem tartani) leszállna mondjuk Árész hadisten, megmondaná, ki volt a hunyó, és az kimaradna két dobásból. De a történelem már csak úgy folyik, ahogy.


"Egy játékvezető nem attól lesz a legjobb mert a szabálykönyv szerint végzi a feladatát, hanem azért mert nem nyúl bele a mérkőzésbe."

- Bár nem fociról beszélünk, de én sose értettem ezt a "bíró ne nyúljon bele a meccsbe" dolgot. Kérdem én, akkor minek van ott? Leggyakrabban olyankor szokták ezt felhozni a nagyokos szakértők, amikor:

(a) egyik csapat játékosa már a harmadik percben csinál valami teljesen egyértelmű piros lapost, a bíró ki is állítja, a stúdióban meg ingatják a fejüket, hogy "hááát, belenyúlt, túl nagy előnyt ad az egyik csapatnak egy egész meccsre" - én: miért, mit kéne csinálnia? az lenne az íratlan szabály, hogy mondjuk húsz percig lehessen szadizni, kezezni, akármit, a bíró meg ne nyúljon bele?;

(b) tétmeccs utolsó perceiben a bíró egy tizenhatoson belüli szabálytalanságra tizenegyest ad, stúdió: "hááát, belenyúlt, ennek nem így kéne eldőlnie" - én: miért, mit kéne csinálnia? nem a szabályok szerint kéne eldőlnie egy focimeccsnek?

2023. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/128 anonim ***** válasza:
24%
én nem hiszem, hogyha a háborút le tudta a nyugat tömni ukrajna torkán, akkor a minszki megállapodást ne tudta volna...
2023. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/128 anonim ***** válasza:
100%
67.Ha az eu és s nato nem sxólt bele volna olyanba amihez semmi köze, akkor már rég véget ért volna a háború.Oroszország visszavette volna az ukránoktól az orosz lakta területeket és a stratégiai pontokat.pl.krim és mindenki mehetett volna a dolgára tovább.
2023. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!