Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Ti engednétek,...

Fideszesek, Ti engednétek, hogy az oroszok néhány megyénket elfoglalják a "béke" érdekében?

Figyelt kérdés
Mi volna a reakciótok ilyen esetben?

2023. márc. 24. 00:17
 81/128 anonim ***** válasza:
43%

[ma 17:26]: Az ilyen kommentekből látszik, hogy mennyire vagy képben.


"Úgy kezdődött, hogy amerika puccsal kormányra juttatta a zselét, az ellenzéket börtönbe záratta, aztán a zselé elkezdett arról beszélni, hogy szevasztopolba NATO bázist akar az orosz helyére."

- Zelenszkij 2019-ben került hatalomra, akkor Szevasztopol már réges-rég orosz kézen volt. Segítek, jó? Az orosz propaganda szerint az Porosenko volt, akit Amerika puccsal hatalomra juttatott. Csak hogy legalább azzal képben legyél, amit hiszel. Szívesen.

2023. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/128 anonim ***** válasza:
100%
igazáb tök mindegy, hogy melyik bábot éppen hogy hívták
2023. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/128 anonim ***** válasza:
100%

80#

Fölösleges erőlködni. Ezek a jóemberkedők azt hiszik, hogy pl. Khadafi bűne az volt, hogy vér tapadt a kezéhez. Az atlanti rajongó jóemberkedik és nincs tisztában azzal, hogy az úgynevezett jólétnek mi a fedezete. A dicső nyugati polgárnak van a legnagyobb ökológiai lábnyoma. Felbolygatták a világot, mi pedig egy elmaradott mucsai parasztok vagyunk. Az a kívánatos amit a "filantróp" nyugat diktál, közben meg 6-7 milliárd ember köszöni szépen, de nem kér belőle, vagy legalábbis tartózkodik.

2023. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/128 anonim ***** válasza:
43%

[ma 17:40]: "igazáb tök mindegy, hogy melyik bábot éppen hogy hívták"

- Hát persze. Ha hülyeséget beszélsz, akkor "igazából tökmindegy". :D


Szánalmas. Az egész putyinnyalonc bagázs úgy szánalmas, ahogy van.

2023. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/128 anonim ***** válasza:
100%
84.Buta vagy mint föld...
2023. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/128 anonim ***** válasza:
100%
Nem tépem már fölöslegesen a számat, csak elég megnézni, hogy az álszent filantróp, nyugatos ember egy ócska produkciókban szereplő ripacsnak tapsikol. Hát annyi baj legyen, hogy az előttem szóló tévedett, mert csak 2019-ben történt meg ez az abszurditás. Mégha legalább egy Kossuth Lajos, Görgei Artúr, vagy egy Tisza Kálmán ülne ott... Tragikomikum ami Ukrajnában zajlik.
2023. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/128 anonim ***** válasza:
100%

"- Hát persze. Ha hülyeséget beszélsz, akkor "igazából tökmindegy". :D



Szánalmas. Az egész putyinnyalonc bagázs úgy szánalmas, ahogy van."



szánalmas az egész háborúpárti egybites kórus, ahogy egy ukrán multimillomosnak tapsolnak, ami százezerszámra öli a "saját népét"

és persze ti vagytok a jó emberek, mert basszus elrontottam, hogy melyik dróton rángatott ukrán háborús bűnös melyik háborúban pontosan melyik háborús uszítást követte el, és akkor nyilván le lehet söpörni azokaz az érveket az asztalról, amik amúgy tökéletesen legitimek

2023. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/128 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Nyugat-nyaloncok (hogy a ti kifejezésetekkel éljek), magyarázzátok már el, mit nem lehet azon megérteni, hogy Oroszország részéről teljesen jogos elvárás, hogy ne legyenek amerikai érdekeltségű katonai támaszpontok a közvetlen szomszédságában?

Anélkül írom ezt, hogy oroszpárti lennék. Ukránpárti sem vagyok. Békepárti vagyok, a normalitást képviselem.

2023. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/128 anonim ***** válasza:
59%

[tegnap 20:47]: "(...) Oroszország részéről teljesen jogos elvárás, hogy ne legyenek amerikai érdekeltségű katonai támaszpontok a közvetlen szomszédságában?"

- A balti államok (Észtország, Lettország, Litvánia) majdnem 20 éve tagjai a NATO-nak. Vannak ott amerikai érdekeltségű katonai bázisok. Ugyanolyan messze van Moszkvától, mint Ukrajna, Pétervárhoz meg még sokkal közelebb. Én értem, hogy a putyini propaganda folyamatosan azt harsogja, hogy Ukrajna megtámadása egy önvédelmi művelet, de ez kamu. A Baltikumban majdnem két évtizede oké, hogy van ott amerikai érdekeltség, én meg majd pont elhiszem, hogy Ukrajnát ezért ütik. Ja, nem.

2023. márc. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/128 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen, hogy Litvánia és Lengyelország közt, maradt egy orosz enklávé. Ezt már nem egy stratégiai elemző is megmondta, hogy Kalinyingrád-Odessza egy vörös vonal.
2023. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!