Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel lehetne visszacsábítani...

Mivel lehetne visszacsábítani Magyarországra a külföldön dolgozó és élő fiatalokat és középkorúakat?

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 09:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, hogy kit mi alapján pontoznak le, válaszoltak a kérdésre és nem az volt a kérdés, hogy ki-miben hisz, hanem, hogy mivel lehetne őket visszacsábitani. Akik lepontozták a válaszokat, jobban tudják, hogy mivel lehetne visszacsábitani a kommentelőt, mint ő maga?
2023. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szerintem:

- kiszámítható gazdaságpolitika,

- magas hozzáadott értékű munkahelyek KKV-k támogatása,

- munkavállalói jogok kiszélesítése,

- pozitív propaganda,

- albérletpiac szabályozása Svéd mintára,

- közoktatás rendezése (21. századi),

- közegészségügy rendezése (részben svájci mintára),

- jogbiztonság,

- demokrácia új alapokra helyezése (svájci minta),

- korrupció minimalizálása (NAV, munkaügyi ellenőrzések),

- politikai kultúra új alapokra helyezése (pszichiátriai vizsgálat, ügynök akták, vagyonosodási vizsgálat, megbízhatósági vizsgálat, etikai kódex, szakmai szervezetekkel való folyamatos egyeztetés stb.),

- nyugdíjrendszer felülvizsgálata stb.

2023. márc. 24. 10:11
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kikoltoztem akkor azt gondoltam hogy majd kesobb veszek hazat Magyarorszagon mert 12 millio korul lehetett venni kadarkockat a szuleimtol nem messze falun. Ez csak nehany eve volt. Ma mar 20 milliot kernek azert a kadarkockaert amit fel is kell ujitani.

Hogyan koltozzek igy vissza?

Igaz, valtozott a dollar-forint es az euro-forint arfolyam is de azert nem ennyit!

Az auto arakrol ne is beszeljunk... fel millioert vettem 13-14 eves autot 2014-ben. Ma fel millioert 20 eves autot is alig kapsz.

2023. márc. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nem ez a valódi kérdés, hanem az, hogy hogyan akadályozzák meg, hogy a még itthon élő fiatalok és középkorúak elhagyják az országot.
2023. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!