Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi idő mire egy magyar...

Mennyi idő mire egy magyar újszülött itt felnőve állami oktatás, egészségügy, támogatások stb. után hasznot kezd hozni a Magyar Államnak, mint munkaerő, ha ide adózik itt fogyaszt? Érdemes egy államnak erre alapoznia?

Figyelt kérdés

Nyilván túl hosszú idő politikai időszámítás szerint, hiszen hol lesz már egy aktuális államfő hatalomban addigra.


Átlagot kérdezek: tudom hogy nem mindenki veszi igénybe egyenlően az állami egészségügyet vagy oktatást.



2023. márc. 24. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Egyén függő!


18 vagyok, már külföldön tanulok.


Nem vagyok hül.ye. Csőcseléket nem szolgálok, nem adózok.


Remélem a fiatalok 90%-a le fog lépni abból a pöcegödőrből.

2023. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Ha én a jelenlegi magyar állam lennék, arra alapoznék leginkább, hogy mindenki le fog lépni abból az országból, aki csak tud.


És úgy néz ki, nem csak én alapozok erre:

[link]

2023. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég sötét jövő ez Magyarországra nézvést, Orbán "utánam az özönvíz" politikájára.
2023. márc. 24. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Belőled mikor lehetett bevételezni?

Megérte ez értelemben hogy megszüless?


Ha másnak nem eri meg hogy felnőjön ,neked is kár volt.

2023. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!