Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a jobboldali Floridában kirúgtak egy igazgatót, mert megmutatta a 11 éveseknek Michelangelo Dávid-szobrát?

Figyelt kérdés
Nem is értem mit képzelt magáról az igazgató. Keresztény életre nem vall az ilyen cselekedet, biztos pogány mellette még kisebbségi is. Mi az, hogy 11 évesnek meztelen szobrot mutogatnak? Ilyen feslett világban élünk? Legalább kitakarhatta volna a nemi szervét a szobornak. Tuti liberális volt ők akarják megrontani a gyerekeket az LMBTQP miatt
2023. márc. 24. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, hogy van ott a tananyag, de szerintem ez tényleg ráért volna később is. A kirúgása nyilván túlzás.
2023. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Isten megteremté az ember önön képmására. Tehát nem szabad isten művére tekinteni. A helyes az lenne ha kinyomnák mindenki szemét születésekor ne bámulja már isten művét :)
2023. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem ismerem az ottani viszonyokat. Mi 11 évesen térábrázolást tanultunk rajzon.
2023. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Hú akkor remelem nem viszik a gyerekeiket pl Olaszországba meg Görögországba nyaralni. Mindenhol pucér szobrok meg festmények. Lehet hogy en block az egész országokat be kéne tiltani, csak hogy biztos legyen.
2023. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!