Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 765 ft takarmányburgonyáért,...

765 ft takarmányburgonyáért, 110 a kínai tojásért?A jó magyar föld terméseit hova viszik?Mi esszük ezt a sz*rt és valakik meggazdagodnak rajtunk.OV azt mondta, hogy buli országot szeretne, csak azt nem tudtuk mi Magyarok, hogy mi leszünk a bohócok !

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen OV-nak már buli ez az ország, már vagy 3 gyerekének teremtették meg azt a lehetőséget az állampolgárok, hogy külföldi intézményben tanuljanak. És ők nem burkoló szakmunkásnak tanulnak.
2023. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
A boltba viszik. Bohóckodni már tudsz, neked külön jár a krumpli, kérd Jakabtól.
2023. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én nem szoktam bohóckodni! Ha csak OV propagandistája vagy, ne írj ! Magatoknak teremtitek ezt az országot !
2023. márc. 24. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Megsúgom neked, hogy 5 kg krumpli 1945 Ft a Pennyben.
2023. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ez jó ? 200 ft volt a magyar burgonya! ezt súgod nekem? az már régen rossz, ha ezt elfogadod ! az viszont nem magyar burgonya ! És tele van vegyszerekkel !
2023. márc. 24. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:

20 kilós krumpli, pici3200 nagy3600 piacon, tojás pedig 70-100 méretarányosan. A 100 forintosra a dobozt nem lehet rácsukni, szintén termelőtől.

Amúgy pedig így március vége felé, már jó ideje francia/ lengyel krumplit eszünk...

2023. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A jó magyar földnek nincsen termése, az EU támogatásokat azért megkapják hogyha csak felszántják a földet. Többet nem is csinálnak vele, dőzsölnek a kapott pénzből.
2023. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!