Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy globális tömegpszichózis kellős közepén vagyunk?

Figyelt kérdés

Nemcsak nekem tűnt fel, hogy az emberek viselkedésével valami nagyon nincs rendben.


- támogatják a háborút (vagy oroszpártiak vagy ukránpártiak, békepártiság helyett)

- normalizálják, hogy ma a férfiak nők és a nők férfiak

- egyre több az öngyilkosság, vagy a támadás

- nő az általános frusztráció és az agresszióra való hajlam

- soha nem látott ingerültség, és válás figyelhető meg

- nem produkálódik a kultúra, hiányzik a normális művészet



Nem akarom konteó irányába elvinni, de nekem hihetetlen a viselkedés, ami most jellemző az emberek többségére. A pszichózis önmagában veszélyes, hiszen az érintettek nem tudják, hogy benne vannak.



2023. márc. 25. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
40%
Igen, baj van a rendszerrel. Csak nehogy az legyen a vége, mint '33-ban.
2023. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
22%
Tömegpszichózist nem látok, inkább csak egy egyénnel van itt komoly gond.
2023. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
Plot twist: a túlnépesedést úgy akarja "megoldani" a természet, hogy egyre népszerűbb az LGBTQ.
2023. márc. 25. 20:31
 4/67 A kérdező kommentje:
2: szerinted az normális, hogy az emberek konkrétan a háború pártján állnak? Ki az az épelméjű ember, aki háborúzni szeretne?
2023. márc. 25. 20:31
 5/67 anonim ***** válasza:
69%
Itt úgy néz ki, te élsz valami pszichózisban, ahol nagyságrendekkel felnagyítasz sokszorta jelentéktelenebb jelenségeket.
2023. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
18%
Rendkívül intelligens kis okos kételkedő már meg is jött. Biztos ez magyarázott a bogárlisztes kérdésnél is.
2023. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
81%
Szerencsére nem az emberek többsége ilyen, hanem csak az ilyen emberek a leghangosabbak.
2023. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

Ez az első ilyen témát érintő kérdésem.

Szerintem, és sok mindenki szerint nem normális, ami történik. Ha egyesek nem látják, akkor vagy buták vagy saját maguk is a tömegpszichózis áldozatai.

2023. márc. 25. 20:38
 9/67 anonim ***** válasza:
79%
Azt elfelejtetted leírni kérdező, hogy az EU rovar tartalmú termékeket akar etetni velünk illetve, hogy a transzok mennek óvodába gyerekeket átnevelni, hiszen ez is pszichózis része. Egyébként ha ennyire aggasztanak ezek a gondok, javaslom nézz el Iránba néhány napra aztán szerintem kétszer is meggondolod majd, ezeket a hatalmas problémákat
2023. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
7: remélem, de nekem aggasztóan sok ember tűnik ilyennek.
2023. márc. 25. 20:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!