Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért becézik különféle...

Miért becézik különféle műszavakkal egymást a jobb és baloldali politika hivei,fidnyák,libnyák,moszkovita,guruló rubel,guruló dollár,stb, ezek utálják egymást?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nyilván azért mert nem nagyon haverkodnak egymással.
2023. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#6 A politika egy kezelhető fogalom. Mindenkinek jobb lenne, ha államigazgatási szakemberek vezetnék az országot, nem pedig mérhetetlen haraggal telt gátlástalan bűnözők vagy megvénült elégedetlen hisztis kölykök.
2023. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért találnak ki a gyerekek egymásra lekicsinylö jelzöket? Mert akkor magukat nagyobbnak érzik. + Ha sikerül ezt a többi szereplö között elterjeszteni, akkor a maguk oldalára fordithatnak egyeseket.
2023. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert utálom a fidkányokat. 😂😂
2023. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De egyébként komolyan elmondva igen az a baj hogy próbálok érvelni logikusan erre mindig annyival jönnek hogy gyurcsányista vagyok pedig nem meg hogy libsi pedig az sem. Baloldali vagyok ami még csak nem is liberális nem is balliberális mert olyan meg nincs van baloldali meg liberális ezt elmondom és utána jönnek újra azzal hogy akkor gyurcsányista libsi. Új jelzők lettek mostanában a szivárványos a fajvedő az euszopó a térdelgetős vagy simán csak b..zi és tetszés ezeket kombinálni és elé vagy utána rakni persze a gyurcsányista jelzőt. Szerintem ha gyurcsány abbahagyná a politizálást már akkor is gyurcsányista lenne aki nem fideszes ezeknek.
2023. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!