Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastátok a "független"...

Olvastátok a "független" 444-en, hogy a magyar válogatott 3-0-ra vezet a bolgárok ellen?

Figyelt kérdés
Nyugi, én sem.

2023. márc. 27. 21:54
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
15%

Végül posztoltak róla egyet, nehéz szülés lehetett. :))


Az ellenzéki kommentelők itt is zseniálisak, a meccs mellett duplán szórakozás ez a sok "akit érdekel nézi, a 444 nem arra van, hanem komoly híroldal ám" magyarázkodás. :D

2023. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
86%
#20 Miért, hány cikket kéne írni róla? :DDDD
2023. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
86%
#21 Haver, miért kéne egyáltalán magyarázkodni, hogy meccs közben nem cikkeztek róla a 444en? Komolyan nem értem. Ahogy véget ért a meccs be is számoltak róla. Mi ezen a nehéz szülés?
2023. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
82%

van benne gyakorlatunk hogy kell egy bolgárt 4* hazazavarni

11 bolgárt se lehet sokkal nehezebb 1*

2023. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
36%

#26. Az mondjuk elvitathatatlan, hogy mióta elkezdtünk jelentős pénzt költeni rá, azóta van újra magyar foci. Ebben Orbánnak valóban van érdeme, de nyugi, nem ezért írják be a jobbosok...ezzel csak az ellenzéket szopatják. :DDD Ez a válasz ugyanis arra a ballib egybitre, ami szerint ha sikertelen a magyar válogatott, akkor szerintük Orbán kapott ki, ezért nyugodtan lehet szurkolni a magyar foci ellen. ;)


#27. Azért ahogy láttam, az indexen kívül a Telex és a HVG is erőt tudott venni magán, és képes volt a meccs előtt és közben is tudósítani. A 444 szempontjából viszont megközelíthető úgy is, hogy szemben a Telexszel és a HVG-vel meg sem próbáltak ennyire karakteridegen módon viselkedni. Ki tudja? Mindegy is, ezek hárman a kommentelőikkel együtt annyira gusztustalan módon viselkedtek, ha magyar fociról volt szó, hogy ma már tökmindegy, mit csinálnak. :D

2023. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
13%
Nagy dicsőség leggyőzni a bolgárokat fociban, legyetek rá büszkék, azzal végképp ne törődjetek, hogy már lassan ők is lehagynak minket az élet minden területén. Na de nem baj, a lényeg, hogy több gólt rúgtunk, az IQ harcos nemzethy-k csak ilyenekkel foglalkoznak.
2023. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
23%
akkor biztos erre mondják, hogy szeretem ha nyer a magyar válogatott, mert akkor a ballibkóknak van egy rossz napja
2023. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
16%
Szerintetek véletlenül csinálja ezt a 444? A focinak hatalmas nemzetkovácsoló ereje van. Most akkor gondolkodjon el mindenki, ki pénzeli a 444-et, és milyen céllal, és akkor világos lesz, miért írják a magyar fociról, amit.
2023. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy azt megadom a 444-nek, hogy legalább Gazda Albert szerzi a cikket. Az egy normális ember, nem is értem, mit keres ennél a szennylapnál. :)
2023. márc. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
42%
Leszarom a focit. Milyen hatàssal van ez az èletünkre? Engem a politikai hìrek èrdekelnek, sportnak vannak sportùjsàgok
2023. márc. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!