Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastátok a "független"...

Olvastátok a "független" 444-en, hogy a magyar válogatott 3-0-ra vezet a bolgárok ellen?

Figyelt kérdés
Nyugi, én sem.

2023. márc. 27. 21:54
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
14%

#36. Jól hozod a szerepet, ez is egy 444-es sablonkommentelő. Általában úgy hangzik, hogy:

"És? Most ettől olcsóbb lett a kenyér??".

2023. márc. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 Alex Fly ***** válasza:
86%
@37: de ha egyszer ez az igazság: én is leszarom a focit -legyen az magyar vagy akár kokinkínai.
2023. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
29%

#40 igen ez a teljesítménye a (szél)-baloldali fidesznek, és rajongóinak is többnyire, lásd EU pénzeken, és a "lipsyk" által fizetett adókon élősködés.


Szar a magyar válogatott is, és az összes többi állami pénzből fenntartott, semmirekellő csürhe, akkor is azok lennének, ha világbajnokok lennének.

2023. márc. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom csak a provokálás a cél ezzel a kérdéssel, mintha nem volna egyértelmü hogy nem minden a foci körül forog, az emberek jó része tesz rá magasról, az meg az egy cikk kapcsán is kérdezhetné: ez minek ide.
2023. márc. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
16%
Közpénzt feccölni a magyar "labdarúgásba" emberiség elleni bűntett, - amely soha nem évül el! Az sem érdekel, ha 600-0-ra kikapnak a 25-öd osztályú "Nyócker" csapatától...
2023. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, miért hiszed azt hogy fontos dolog a futball?


Van valami racionális oka annak hogy te fontos dolognak tartod? Tegnap óta jobb lett az életed? (Ha igen, akkor elég sivár életed lehet)


Vagy miért kellene mindenkinek másodpercre pontosan tudnia hogy hogyan áll a mérkőzés?


Vagy nem vagy hajlandó tiszteletben tartani azt, hogy van egy csomó ember aki leszarja a focit?

2023. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
85%

#32. "de ha egyszer ez az igazság: én is leszarom a focit"


Nem, kisbarátom. Ti nem szarjátok le a témát, ti erőszakkal mindenki más képébe szeretnétek tolni, hogy ti bizony mennyire leszarjátok. Tökre világos, nincs harag, ez is pontosan beleillik a libtard világképbe. Még az aligolvasott mandineres posztok alatt is rendre találni egy-egy ellenzéki arcot, akik azért járnak oda, hogy jól elrontsák a szemét jobbosok jókedvét. :) Egy focis sikernél meg aztán különösen fontos annak értékét redukálni (nehogy igazolva érezzék magukat a szemét fideszesek), ez tökre általános ellenzéki jelenség, de tényleg.

2023. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
20%
#37 Értem én, hogy egyéb siker hiányában a fociba kell menekülnötök, ha az véletlenül eredményt ér el, de ez ne a baloldaliak (bárkiket is vizionálsz azok közé) hibája legyen már...
2023. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
16%

Te pedig azt hiszed hogy igazából mindenkit érdekel a foci, csak a libsik nem merik bevallani.

Hidd már el hogy a focit nézni csak akkor szoktam ha aludni szeretnék. Unalmas nézni ahogy egy csomó ember fut a labda után. A focinál még az F1 is izgalmasabb, pedig az is rohadt unalmas.

2023. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 Alex Fly ***** válasza:
25%

@37: először is kisbarátod ám az állami ítéletvégrehajtó...

Másodszor pedig nehogy már te akard eldönteni, hogy engem mi érdekel -még akkor sem, ha az állampárt fenntartja magának a jogot az emberek gondolkodásának irányítására. Konkrétan ebből a kérdésből tudtam meg, hogy volt egy magyar-bolgár meccs...

2023. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!