Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Nincs bennetek...

Fideszesek! Nincs bennetek csalódottság azért, mert a kormány beengedte Finnországot a NATO-ba?

Figyelt kérdés
Burkoltan az volt a kommunikáció, hogy nem lesznek a skandinávok beengedve, de a finneket tegnap beengedte a kormány.
2023. márc. 28. 23:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
13%
#10 Ezt egy bukott balos lipsi fogja nekünk elmagyarazni, mint te?Ti vagytok a sértődések mesterei.Arra nem vagytok képesek, hogy a valóban pozitív cselekedeteit elismerjétek a kormánynak...
2023. márc. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%

#11: Ez nem igaz, nekem például szimpatikus volt az a lépés, amikor megszüntették a szép kártyák alszámláit, vagy amikor a covid idején bevezették a törlesztési moratóriumot, vagy amikor csökkentették az szja-t.

Ti viszont képtelenek vagytok kritikusan állni a kormányhoz. Most is inkább bukott lipsizel helyette.

2023. márc. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%

"#10 Ezt egy bukott balos lipsi fogja nekünk elmagyarazni, mint te?Ti vagytok a sértődések mesterei."

Ez is elegge sertodotten hangzott...

Amugy valakinek csak el kell magyaraznia, ha egyszer a kormanyotok nem kepes ra.

2023. márc. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Amiatt vagyok csalódott, hogy egy alkoholista finn sivalkodásának engedtünk. Talán előbb tudja le az alkohol elvonót.
2023. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nincs. A svédeket is be fogjuk engedni, csak jól át kell nézni mindent, ahogy ők is átnéztek mindent jó sokáig, amikor nekünk volt sürgős valami.
2023. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#14

Honnan tudod, hogy Sanna Marin alkesz? Talán vele szoktál inni frontinos kannásbort?

2023. márc. 29. 09:36
 17/25 anonim ***** válasza:
9%

16


Most miért velem kötekedsz? Nem az én nyálam kezd folyni, ha meglátok egy pálinkás poharat.

2023. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17%
Csak azt nem értem, hogy miért nem várunk pár évet a döntéssel mi is? Vannak szabályok amiket a finneknek teljesíteni kell velünk szemben. Aztán ha úgy látjuk, hogy megtanultak emberként viselkedni politikai szinten, akkor majd mehet az engedélyünk. Mi is évek óra várunk a helyreállítási alapra. Bírják ki ők is.
2023. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

#17

Te állítottál valamit, Leonidász! Mégpedig azt, hogy Sanna Marin iszik. És én rákérdeztem, hogy talán vele iszol, Szmiágol?

2023. márc. 29. 11:30
 20/25 anonim ***** válasza:

19


Már hogyan innék vele, amikor én elvi alapon nem iszok? Gondolom te is nagy poharazó vagy.

2023. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!