Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Nincs bennetek...

Fideszesek! Nincs bennetek csalódottság azért, mert a kormány beengedte Finnországot a NATO-ba?

Figyelt kérdés
Burkoltan az volt a kommunikáció, hogy nem lesznek a skandinávok beengedve, de a finneket tegnap beengedte a kormány.
2023. márc. 28. 23:50
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

#20

Persze, nem iszol. Ha nem iszol, honnan tudod, hogy milyen az, aki iszik, Gefreiter?

2023. márc. 30. 11:37
 22/25 anonim ***** válasza:
13%

#8: Ezt meg honnan veszed? Azt hiszed, hogy nem követem figyelemmel napi szinten a politikát? A svédek már évek óta rendszeresen beleütik az orrukat a mi belügyeinkbe, ráadásul egészen röhejes színvonalon támadnak minket. Ezt egy svéd miniszter (Annika Strandhäll) mondta 4 évvel ezelőtt:

„Most azt akarja Orbán, hogy több igazi magyar gyermek szülessen”, s üzenetében továbbá azt állította: mindez a 30-as évek Németországát idézi, és a kormány kihasználja a magyar nőket. (hvg.hu)

Tehát ha Orbán azt szeretné, hogy csökkenjen - esetleg meg is álljon - a magyar népességfogyás, az szerinte a náci Németországot idézi és kihasználja a magyar nőket... No comment. Nos, ilyen és ehhez hasonló beszólások érkeztek Svédországból már 4 évvel ezelőtt is, amikor még híre-hamva nem volt az ukrajnai háborúnak és Svédország NATO-csatlakozásának. Ezek a beszólások már akkor is kiverték a biztosítékot itthon és mérgezték a 2 ország viszonyát. Arról nem is szólva, hogy semmi közük nincs hozzá. ...de hogy konkrétan is reagáljak a mondandódra: én nem vagyok sem a kormánynak-, sem a Fidesznek tagja, így honnan kellene tudnom, hogy ezek miatt a támogatások miatt késlekednek a jóváhagyással, vagy más miatt? Most, hogy mindezt közölték, már én is tudom és indokoltnak tartom.

2023. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%
@22 ez alapjan teljesen jogos az is, hogy mi nem kapunk penzt az EU-tol, hiszen a kormanyunk is beszologatott (az altalad idezettnel sokkal alparibb modon) egy csomo EU-s kepviselonek, vezetonek. Emlekszel meg pl. Bayer Zsotika performanszaira?
2023. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

#22

Nagyon buta vagy, Geresz!

2023. márc. 31. 17:02
 25/25 anonim ***** válasza:
40%

21


Tehát komolyan gondoltad ezt a hülye kérdést. Tehát aki nem iszik, az sohasem lát részegeket a te felfogásodban. Bocs, de most felröhögtem, ekkora butaság elolvasása után :D Te valami komédiás vagy?

2023. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!