Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Társadalomkutató felmérése...

A Társadalomkutató felmérése szerint a Fidesz még nagyobbat nyerne most, mint tavaly. De hogyhogy itt sem a Mi Hazánk a második?

Figyelt kérdés

[link]


A Fidesz szerencsére toronymagasan vezet, de itt a DK és még a Kutyapárt is - igaz, nem nagy különbséggel - beelőzte Toróékat. Ez vajon mitől lehet?


2023. márc. 30. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Én a választások óta nem hallottam semmit a Mi hazánk felől, miközben a másik kettő folyamatosan láttatja magát ilyen-olyan akciókkal. Kb ezért.
2023. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Még hogy a Mi Hazánk ellenzéki párt! Most buktattad le a kérdéseddel magadat. A lovetta a Fideszből jön Budaházy szerint is, és a politikai haszon oda is megy vissza.


A kérdésre válaszolva:

Úgy hogy annyian még nincsenek az illib Putyin agresszor fanok az országban hogy 1-2. helyet is ők szerezzék.

2023. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%

"Budaházy szerint is"

És amit ő mond, az biztos úgy van, ugye? :D

2023. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

3. Legalább már nem tagadod, hogy ez hangzott el a felvételen. :)

Eddig hiába volt a videó sokan mégis letagadták.

Nézd én hiszek neki nincs semmi kételkednivalóm a magyar radikális jobboldal prominensében, ráadásul egy Mi Hazánk közeli rendezvényen mondta, ahol senki nem cáfolta ezt.

2023. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%

"nem tagadod, hogy ez hangzott el a felvételen"

Miért, eddig tagadtam? :) Azt sem tudom, milyen felvételről van szó. :) Nem kattintottam a linkre, ha arról. :)


Ma ez lesz egész nap? Mindenki tutira veszi, hogy bizonyos másik hozzászólásokat is én írtam? :D

2023. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 [link]
2023. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
A libsi propaganda nagyot ment. Letaszították a Mi Hazánkot a második helyről. Nyugati pénzekkel persze🤔
2023. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
#7 Szankciók óta gondolom nehezebben juttatja el Putyin a rubelleket Toróhoz. Sajnálom.
2023. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Najó, de kormányközeli intézet, szóval hazudnak, tehát kétharmaddal nyerne az ellenzék. Meghát amúgy is csak ezer főt kérdeztek meg, pedig milliók állnak az ellenzék oldalán. Akiket megkérdeztek, amúgy is csak zsákfalusi parasztok voltak, a Blaha aluljáró atomfizikusai tuti ellenzékiek, miért nem azokat kérdezik? Ráadásul tavaly még nem volt semmi gond, de mostanra már mindenkinek megjött a gázszámla és az emberek látják az árakat is a boltban. Ha most lenne választás, elzavarnák a kormányt. Krumpli.
2023. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
:DDD
2023. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!