Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak Orbán mondja ezt?...

Miért csak Orbán mondja ezt? Legális egyáltalán ?

Figyelt kérdés

Teljesen kiégek ezen a "szabadszájúságon", ahhoz képest , hogy egy miniszterelnökről beszélünk olyan, meggondolatlan, és nem is tudom hova tenni.

Most a világháborús riogatására gondolok. Múltkor is furcsálltam a nyilatkozatot,meg a kiírásait, erre ma, full random kiírta az fb oldalára, hogy a világháború valós veszély, és mi a béke oldalán állunk. Ez így alapból egy ilyen "wtf" moment, viszont én szoktam nézni külföldi nyilatkozatokat, és ehhez hasonló más ország vezetőjétől nem hangzott el, pláne nem írta ki Facebookra. Ha valaki esetleg valami félreérthetőt mondott, 1 napon belül jött a magyarázkodás, hogy jajjj hát ők azt nem úgy gondolták ( legutóbbi eset a lengyelekkel volt), de tapasztalataim alapján csak nálunk megy a riogatás. Más országok azzal foglalkoznak, hogy Ukrajnát segíteni kell, de már pedzegetik azt is, hogy ezek a segítségek is végesek, de egyik ország sem akar nyílt konfliktust, a NATO pedig a háború első napján tett egy lépést hátra, és minden eszkalációhoz vezető javaslatot és kérést (pl. Légtérzár). Elutasított.

Honnan jönnek ezek neki??


2023. márc. 31. 10:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktor: "Vert az apám és mindig volt egy kis skizofrén hajlamom."
2023. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!