Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak Orbán mondja ezt?...

Miért csak Orbán mondja ezt? Legális egyáltalán ?

Figyelt kérdés

Teljesen kiégek ezen a "szabadszájúságon", ahhoz képest , hogy egy miniszterelnökről beszélünk olyan, meggondolatlan, és nem is tudom hova tenni.

Most a világháborús riogatására gondolok. Múltkor is furcsálltam a nyilatkozatot,meg a kiírásait, erre ma, full random kiírta az fb oldalára, hogy a világháború valós veszély, és mi a béke oldalán állunk. Ez így alapból egy ilyen "wtf" moment, viszont én szoktam nézni külföldi nyilatkozatokat, és ehhez hasonló más ország vezetőjétől nem hangzott el, pláne nem írta ki Facebookra. Ha valaki esetleg valami félreérthetőt mondott, 1 napon belül jött a magyarázkodás, hogy jajjj hát ők azt nem úgy gondolták ( legutóbbi eset a lengyelekkel volt), de tapasztalataim alapján csak nálunk megy a riogatás. Más országok azzal foglalkoznak, hogy Ukrajnát segíteni kell, de már pedzegetik azt is, hogy ezek a segítségek is végesek, de egyik ország sem akar nyílt konfliktust, a NATO pedig a háború első napján tett egy lépést hátra, és minden eszkalációhoz vezető javaslatot és kérést (pl. Légtérzár). Elutasított.

Honnan jönnek ezek neki??


2023. márc. 31. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem csak Orbán mondja. Persze, hogy legális.
2023. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Orbánnál ez úgy szokott lenni, hogy Bécsig megy magyarázkodni, hogy nem náci, nem úgy gondolta...
2023. márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első, ki mondta még? A legális részét úgy értettem, hogy COVID idején hamar ment a papír az embereknek "rémhírterjesztésért" :)
2023. márc. 31. 10:34
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

3: ENSZ főtitkár megfelel? De még számtalan más fontos ember nyilatkozta, elég tájékozatlan vagy.



a béke kilátásai egyre kisebbek, miközben a konfliktus további elmérgesedésének esélye nő. Hozzátette: évtizedek óta nem volt ilyen nagy egy atomháború veszélye, amely véletlenül vagy akár szándékosan is kitörhet. „A világnak békére van szüksége Ukrajnában” – szögezte le Guterres.


[link]

2023. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

Nem csak Orbán Viktor mondja, és teljesen igaza van.

Szerintem nincs benne, hogy az oroszoknak qrvara elegük lesz hamarosan abból, hogy az EU és az USA tömi az ukránokat egyre durvább fegyverekkel?

Ezt úgy hívják, közvetett módon háborúban állás!!

2023. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Negyedik. A mandiner hardcore fideszes. Jöhet az Origo és egy vadhajtások link. Hogy tudna kitörni véletlenül egy atomháború???? Valaki rákönyököl a "piros gombra"?
2023. márc. 31. 11:11
 7/11 hypno ***** válasza:
65%

#5


Nekem meg a rablógyilkos oroszokból van qrvára elegem. Takarodjanak haza az anyjuk dácsájába és már ki is tört a béke és Ukrajna egy csúzlit sem kap többet.

2023. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Úgy, hogy Orbán Viktor mondja meg, mi legális és mi nem.
2023. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6: Nem az volt a kérdés, milyen irányultságú a mandiner, hanem hogy ki mondja még ugyanezt.
2023. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha Orbán mondja: jól megmondta.

Ha az ellenzék: rémhíreket gyártanak.


#kettősmérce

2023. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!