Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az öszödi beszéd hogy szivárgo...

Az öszödi beszéd hogy szivárgott ki?

Figyelt kérdés
Ilyen helyen nem alap,hogy a saját embereiket is átmotozzák és semmilyen kommunikációs eszközt nem vihetnek be?

2023. márc. 31. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínúleg Lendvai Ildikó szivárogtatta ki
2023. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Majd kérlek ne kezdjetek el Orbanozni, Gyurcsanyozni, balosozni stb. Engem tényleg csak az érdekel,hogy ilyen magas szinten ez hogy történhet meg ilyen eset. Főleg hogy már akkor is eléggé magas biztonsági protokoll volt.
2023. márc. 31. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Orbán Viktor ott bujkált az asztal alatt és ő vette fel.
2023. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1-es tényleg? Mi okból akarta volna? Meg akarta buktatni Gyurcsányt? Fújt rá valami miatt? Ezt még sose hallottam korábban.
2023. márc. 31. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Kiss Péter szivárogtatta ki
2023. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak én gondolom, láttam régebben egy riportot amiben az öszödi beszedről nzilatkozik. Látszott hogy vaj van a füle mögött. Azt a videót sajnos nem találtam meg, szinte egy beismeréssel ér fel.. de itt van egy másik


[link]

idegesen vihog, megremeg a hangja..


De van több ilyen riport vele, nekem nagyon gyanus

2023. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

fletocsku elmondta.

Úgy kezdődött.

2023. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogyan Lendvai mondta, nem valószínű a szándékos, rosszindulatú szivárogtatás, inkább kézről kézre járt, mert azt látták, mennyire jó, szenvedélyes beszéd.

Lendvai is elmondja, hogy egyesületekről egyesületekre járt a felvétel, sokan meg akarták hallgatni. Valószínű a miniszterelnökségről ment ki, talán.


Szerintem rosszul mérték fel a tartalmát. Sőt az egészet meghallgatva, abban a politikai környezetben nem tűnhetett egy akkora "bombának", aknának.


Eleve a megvágott, agyon játszott, és szélsőségesekkel szétrombolt város képével volt igazán hatásos.


Ilyenek szerintem naponta hangoznak el a fidesznél, amelyek ha kikerülnének, a gyenge ellenzék, és nulla média miatt nem lenne ekkora hatása.


Jah nem vagyok Gyurcsán fanatista, elítélendő azért, ahogyan kezelte az utána felmerült válságot.


De azt látni kell, hogy az a beszéd nem lett azonnal politikai Akna, ahhoz sokat kellett dolgoznia a fidesz ek azért, hogy azzá tudott válni, plusz az mszp teljes inkompetenciája is kellett ehhez.

2023. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy ezt az Orbán és társait követték el. Miért? Mert akkor már évek óta tajtékzott, hogy Gyurcsány így meg úgy. Kordont bontott többször is a Kossuth téren, igen, jól olvasod, és puccsot szervezett! Egyik is, másik is politikus, az összes aljasságával együtt.
2023. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
Ezt már soha nem fogjuk megtudni -gondoskodtak arról, hogy aki tisztában volt vele, az már ne tudja elmondani...
2023. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!