Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma szivárgott ki 10 éve az...

Ma szivárgott ki 10 éve az Ösződi beszéd, mit gondoltok róla ennyi idő távlatából?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Azt, hogy ferkó leszerepelt.
2016. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, amit akkor gondoltam. Noha újdonság nem volt, egy ilyen leégés után a minimum lett volna, hogy a kormányfő lemond. A többi már történelem.
2016. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Hogy a visszhangja a normálisnál nagyobb volt.
2016. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Az hogy a baloldal hazudik reggel, hazudik délben, hazudik este.

És ezt egy karakán politikus kimondta, a nép felháborodott.

És közben a Lendvai annyira hülyének nézte a választókat, hogy azt hangoztatta hogy nem érti miért baj hogy valaki csúnyán beszél zárt körben. Mintha a nép csak ennyir értene és olyan hülye lenne.


És közben rájöttem hogy a nép tényleg ilyen hülye. A baloldal tényleg hazudik, és kihátráltak mögüle.


Orbánnak nem is kellett kampány. Nem vagyok oda a fideszért de ez a nép megérdemli.

2016. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A beszéd megmutatta, hogy mennyire alkalmatlan volt a hazai baloldal már akkor is, hogy hatalomban legyen:


1. Borzasztó kommunikációjuk volt, hiába volt a kezükben akkor egy csomó, jelentős médium: (M1, Magyar Rádió ,RTL KLUB, TV2, ATV) képtelenek voltak felismerni a társadalom elégedetlenségét és erre megfelelően válaszolni. Az akkori ellenzéki Hír tv és Lánchíd Rádió sokkal nagyobb jelentőséggel bír.


Az akkori Hír tv pedig a tüntetők főuszítója volt.

2016. szept. 17. 22:40
 6/17 A kérdező kommentje:

A másik, hogy kormányváltás kellett volna szerintem is, mert:


1. 2010-ben nem lett volna 2/3


2. A baloldal nem vesztette volna el ennyire a hitelét

2016. szept. 17. 22:42
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Most hogy mondjatok, reggel elegge elzsibbadt a bal oldalam. Mitol lehet ez?
2016. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
8# gondolom azért emiért nekem a bal lábam elkezdett sajogni.
2016. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Gyurcsány elcseszte, azt mind tudjuk. De talán ő volt az egyetlen politikus aki ki tudta az mondani ami van. Lopás, csalás, hazudás. És ez nem pozitívum, csak sajnálatos érdekesség...
2016. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon itt az iddeje, hogy Gorbán is megtartsa a maga öszödijét. De benne nincs annyi gerinc.
2016. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!