Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez volt Orbán őszödi beszéde? ...

Ez volt Orbán őszödi beszéde? “A legnagyobbakat a politikusok választás előtt, horgászat után és háború közben hazudnak!”

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen, már a hatszáznyolcvanhetedik. (Csak valahogy egyik sem akar akkorát ütni, mint az igazi ősződi beszéd...) :D
2023. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 meszike91 ***** válasza:
77%
Orbán nem tudna olyant mondani amibe belebukhatna.
2023. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Orbán választás előtt, és most is (háború közben) hazudik.
2023. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Mivel már Fletó megmondta a mondani valóját, így Viktortának a nép, a társadalom mindent megbocsát...
2023. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Amugy mellesleg nagy kar, hogy az oszodi beszedbol kb mindenki azt az 1 mondatot ismeri. Es csak kevesen hallgattak vegig, valojaban mirol is szolt.


Annak lenyege hogy Feri nem csak elismeri hogy hazudtak, hanem lebacca a parttarsait ezert. Es hogy ezt be kell fejezni, nem szabad igy folytatni.


Hat kivancsi lennek hogy Orban mikor bacta le valaha is a parttarsait ugyanezert :D Vagy hogy ne lopjanak tobbet.. :D


Es nem azert mert ne hazudnanank. Ugyanis miota ember az ember, a politika szinte mindig csak a hatalom szerzesrol, a tomegek manipulaciojarol es a hazugasgrol szolt.

2023. máj. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Nekem, aki már akkor is figyeltem a politikára, nem egészen ez jött le az öszödi beszédből. Az beszéd a 2006-es országgyűlési választások után pár héttel hangzott el az MSZP frakció frissen megválasztott tagjai előtt, csak jóval később, ősszel szivárgott ki. Szerintem Gyurcsány nem azért baccta le a pártársait mert hazudtak, hanem azért mert amikor a választás után nyilvánvalóvá tette számukra, hogy a választási ígérgetéseik helyett kemény megszorításokat kell majd végrehajtaniuk, nyilvánvalóan sokan berzenkedtek ellene. Hiszen nekik kellett szembenézniük a választóikkal, akiknek előtte fűt-fát ígértek.

Gyurcsány ezért akarta megregulázni őket. Ti is benne voltatok, ti is tudtátok, ti is hazudtatok. De most hogy vége a kampánynak "eljött az igazság órája", nem lehet tovább halogatni a megszorításokat. Szerintem ezt akarta mondani az öszödi beszéddel. Bár én nem vagyok benne egészen biztos, hogy a választások előtt valóban kibontotta-e előttük az igazság minden részletét. Szerintem hagyta őket abban a hitben ringatózni, hogy valóban nincs is akkora nagy baj.

Legalábbis a beszéd bizonyos részletei erre engednek következtetni. Pl. "trükkök százai, amelyekről nektek természetesen nem kell tudnotok".

2023. máj. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orbánnak mar sok őszödi beszéde volt, senkit se érdekelt, mert Gyurcsány
2023. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!