Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Csak én gondolom úgy, hogy az állam az utóbbi pár év alatt tönkretette a horgászatot?

Figyelt kérdés
Nem azokra gondolok, akik mindennap reggeltől esit sátorban kint vannak akiknek ez az életük (ők fizessék csak a díjakat), én a hétköznapi emberre gondolok aki kikapcsolódásként elmenne a közeli folyóhoz horgászni havi 1-2 alkalommal.
2017. júl. 24. 10:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
9%
Te miről beszélsz? Nálunk pont az, hogy a horgásztavunk megnyitása kezdett bevételt termelni a falunknak. Pedig ez olyan pöcegödör tó, hogyha ide is járnak horgászok akkor a horgászatot nem ölte meg az állam.
2017. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ha nem érted hogy milyen engedélyeket és milyen pénzeket kell befizetni hogy horgászhass állami (nem magán) területeken ne oszd az észt.
2017. júl. 24. 10:33
 3/38 A kérdező kommentje:
Az unokámmal nem tudok elmenni heti egyszer horgászni 4 hünapon keresztül, ha nem fizetek be az államnak legalább 30 ezer Ft-ot minden sz.rra. És ez még csak én vagyok, az unokámnak is fizetni kell.
2017. júl. 24. 10:34
 4/38 A kérdező kommentje:

Ha pedig augusztusba megveszel 20 ezer ft-ért egy ÉVES JEGYET, akkor tippelj meddig lesz érvényes?? Nem 1 évig, hanem csak évvégéig (december), semmilyen kedvezményt nem adnak rá ha év küzepén veszed meg.


Ezen felül kötelező tagnak lenned valamilyen horgász szövettségnél, ahol szintén fizetni kell díajakat. Ha meg minden én februar 28-án nem postázod el nekik a horgásznaplódat, akkor a következő évben dupla áron adják neked a jegyeket. Kva jó.

2017. júl. 24. 10:36
 5/38 A kérdező kommentje:
Ezenkívül megvan szabva minden hülyeség! Hogy hány horgász bot lehet nálad, nem adhatod oda a botodat senki más kezébe stb.
2017. júl. 24. 10:37
 6/38 A kérdező kommentje:
Köteles vagy a szemetet eltakarítani. Ha a halőr odamegy hozzád és szemét van ami már akkor is ott volt mikor te érkeztél téged büntet meg!! Takarítod a folyót és még te fizetsz érte.
2017. júl. 24. 10:38
 7/38 A kérdező kommentje:
Amennyi penzt befizetsz soha annyi halat annyi ertekbe ki nem fogsz!
2017. júl. 24. 10:53
 8/38 anonim ***** válasza:
9%

[link]


Itt van az árlista. A tagdíj 2200 Ft évente, ebben nem tudom, mi a megfizethetetlen.


[link]


Ez alapján nem úgy tűnik, hogy az állam tönkretette volna a horgászatot, max a rabsicok érezhetik így.😀

2017. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Foleg ugy hogy az is megvan szabva mibol hany db-ot foghatsz, mit kell visszadobni, stb.
2017. júl. 24. 10:54
 10/38 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled kedves Kérdező! A horgászás ma Magyarországon sajnos luxusnak számít és rohadtul túl van szabályozva... Egy ismerősöm a lakóhelyemen lévő patakhoz ment pecázni. Nem egy nagy vízfolyás, nincs benne semmi értékes hal, csak sneci, de abból is 10 cm-nél nagyobb halat nem láttam. Szóval az ismerősöm elment horgászni, csak úgy az érzés kedvéért, mikor megáll mellette egy rendőrautó. Kiszáll a rendőr, kéri a hivatalos papírokat, de ugye nincsen. Nem kevés pénzre akarták megbüntetni, mert "állami vízen" papírok nélkül fogott két is keszeget. Végül elengedték bünti nélkül, de kikötötték, ha még egyszer rajtakapják, nem fogja megúszni... Szóval ja, vagy perkálsz vagy játékpecabottal foghatsz műanyaghalakat a fürdőkádban.
2017. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!