Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi, a MAG népe, vissza tudnánk...

Mi, a MAG népe, vissza tudnánk állítani a Szentkorona szakrális történelmi Magyarországát?

Figyelt kérdés
Ember(élőlény)központú társadalmat. Nem pedig a kufárok által létrehozott fogyasztói kapitalizmus és annak még sötétebb változát követve.

2023. ápr. 1. 18:49
1 2 3
 11/21 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
Értem. Ilyet nem tudnánk csinálni mi a "MAG" népe.
2023. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Emberközpontú társadalom... BHAHAHA! Olyan sosem volt és sosem lesz. Az ember, csak mint fogyasztó, választó, felhasználó, adózó jelenik meg, és nem számít a léte, a sorsa a hatalomnak.
2023. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

10#

Én meg csak felvetettem az ötletet a hedonista, dekadens szabadidőmben. Nem érdekel már 3ngem se ágica se krisztike. Szarok fosok az egészre, teperj3tek a szakadékba.

2023. ápr. 1. 21:02
 14/21 A kérdező kommentje:

El vagytok ájulva a nyugattól, meg a nyugatias modernitástól. Megyünk a Marsra, mert a Brit Kelet-indiai Társaság már kevés ahhoz, hogy fedezze a kényelmetek.



A fogyasztói idióta fel van pontozva a menjél kapálni válaszával. Aranyos🤗

2023. ápr. 1. 21:50
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked tuti valami magánéleti problémád van..
2023. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Àtlag Mi Hazánk szavazó
2023. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

17: szóval beteg incel vagy. Keress fel egy pszichológust.

Vagy, alternatívaként, költözz az Antarktisz belső jégmezőire (a partvidék nem jó, ott nyáron előfordul, hogy nem fagy, sőt, egyes területeken az átlaghőmérséklet is 0 fok fölé emelkedik három-négy hónapra - ami neked sok.) Ott éld ki magad; igazán kicsi lenne az ökológiai lábnyomod, sőt, rövid időn belül meg is szűnne.

2023. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Az deszakrális, ha én elmegyek pszichológushoz, vagy az Antarktiszra. Nem létérdekem nekem pszichológushoz, meg az Antarktiszra menni. Ilyet más élőlény nem csinál. A település jelző táblát sem hagyom már el egy jó ideje. Minden megvan ami szükséges.
2023. ápr. 2. 11:02
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#19

Pedig a 18-nak igaza van. Fordulj pszichológushoz hülyeségek firkálása helyett.

2023. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ritkán szoktam a témában bárhol is hozzászólni. Az, hogy az emberek ennyire messze lettek ragadva a valóságtól, pontosan a Szűz megtestiesüléséből fakad. Amit nem lehet egzakt módon megfogalmazni, ami nem fér bele a ráció kosarába, az nem létezik és kész.

A kereskedelem, felosztás, erőforrásokkal való gazdálkodás szinte beteges precízióval. Ebben áll a Szűz, nem is csoda, hogy a megváltás is Szűztől kell megszülessen.

Ennek rövidesen vége lesz, de csak nagyon kevesen fognak átjutni a túlpartra. Nem azért, mert jön a gagyi világvége, hanem mert a szellemiségüket be fogja darálni ez filozófia. Erre rá kell hangolódni és ez nem csak a magyarság számára áll rendelkezésre, hanem mindenki másnak is. Azzal meg, hogy a magyarság a teremtő erő letéteményese... Hát bocsi, de ez sok embernek nem tetszik, pontosabban a sémi népeknek nem, ők meg pont ebben a merkúri és kecskés szerepben vannak otthon. De már közel nekik is a vég.

2023. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!