Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nézik le annyira...

Sokan miért nézik le annyira a Bayer show-t?

Figyelt kérdés
Szerintem Bayernek egész jó humora és beszélőkéje van, látszik, hogy olvasott is sokat és jó műsort csinál. Élvezem mikor kiosztja a migránsokat és az LMBTQ-t, azok jó poénok. 😁

2023. ápr. 1. 22:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
"ti korlátozni akartok mindenkit" Attól hogy neked alap cseszgetni, alázni másokat, a normális emberek szemében ez undorító viselkedés.
2023. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy az újságírás/tv-zés legalja, mikor haverokkal - akik mindig mindenben 100%-osan egyetértenek- rötyögünk témákon. Színvonalas műsorban minimum ellenkező témákat, véleményeket ütköztetünk.
2023. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

"Titeket kellene bekorlátozni, azt gondolom." (6)


A logikád szerint te is liberális vagy akkor :) ennek szívből örülök

2023. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Mert ízléstelennek tartom például azt a megnyilvánulást, amikor annak a hírnek örülnek, hogy egyes afrikai országokban lefejezik azokat, akiket rajtakapnak, hogy homoszexuálisok. És ezt mint “jó hír” állítják be. Nos, nekem is vannak emberek, de akár még embercsoportok is, akikkel nem értek egyet, de soha nem jutnék el arra a szintre, hogy azt ünnepeljem, hogy valahol lefejezik azokat, akikkel nem értek egyet. Nem szeretem a keresztény konzervatívokat, de azt gondolom, hogy joguk van létezni, önmaguk lenni, a saját életüket úgy irányítani, ahogy az ő elképzeléseiknek megfelel, mindezt anélkül, hogy bárki le akarná fejezni őket emiatt. Fura, hogy ők nem tudnak eljutni erre a szintre az LMBTQ-val kapcsolatban…
2023. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
14-es, ez nem keresztény konzervatív értékrend. Valóban keresztényként minden bizonnyal mást gondolunk bizonyos LMBTQ-jogok kiszélesítéséről, de Ferenc pápa épp pár hete szólalt fel a homoszexualitás kriminalizálása ellen, hogy egyes országokban igen súlyosan büntetik. A kereszténység szerint nem ez a megoldás, a lefejezés meg a mai kor jogszolgáltatásában egy súlyos tévút, ami az élethez való jogot sérti. Szóval ha Zsótiék ezt szóban támogatták, akkor nem keresztények.
2023. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ez az egész LMBTQ téma azért annyira megosztó, mert a nyugati világban a szexualitás kikerült a nyilvános térbe. Régen a heteroknál sem volt elfogadott, hogy utcán smároljanak vagy simogassák egymást. Most már hogy ezek a határok nincsenek meg, mindenki kénye-kedve szerint értelmezi az egészet és nyilván kap rá pozitív meg negatív reakciókat. Ha otthon a négy fal között intézné mindenki az intim életét, a kutya nem foglalkozna vele, de így állandóan menni fog a vita, mert sok embernek nem tetszik, ha meleg párt lát soft-szexelni az utcán. Megjegyzem, szerintem heterok sem kéne csinálják és béke lenne.
2023. ápr. 2. 13:06
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
De egyszerűen fel kell nőni arra a szintre, hogy az, hogy nekem valami nem tetszik, nem jogosít fel arra, hogy utálkozzak, belekössek, zaklassak bárkit, stb. Nekem is nagyon sok minden nem tetszik, de felnőtt ember vagyok, magamban le tudom rendezni. Például egyszerűen nem kedvelem azokat, akik az aluljáróban hittérítenek néha csendben kis könyvespolccal, néha meg valami teljesen elrugaszkodott szöveget ordibálva mikrofonokba, de úgy vagyok vele, hogy végül is nekem ez nem árt, kicsit persze zavar, de nem foglalkozom vele, odébb megyek. Eszembe sem jutna odamenni beszólni, veszekedni, inzultálni őket, fizikai erőszakot alkalmazni meg főleg nem. Nekik is joguk van létezni, csinálni a kis műsorukat, békésen együtt tudunk élni egymás mellett.
2023. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%

fúj

bayernél már csak a két sor nyugdíjas bólogató kutya szánalmasabb akik ott tapsolnak

2023. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%
"Ha otthon a négy fal között intézné mindenki az intim életét" A mindenkibe nyilván a heterókat is érted, ugye? Akkor is hőzöngsz ha a heterók tolják az arcodba hogy heterók? Vagy az már fel se tűnik ha ők nyalják egymást az utcán? Na kérlek: a melegek nem többletjogokat akarnak, csak azt hogy UGYANAZT megtehessék amit a heterók is.
2023. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%

Mert kulturálatlan, fröcsögő, tahó, bunkó paraszt, aki a hatalmát és helyzetét kihasználva mindenkit leugat, odahívva pár havert és röhögve ezen, mint a 15 éves középiskolások tanítás után betépve a kolesz tövében. Az egyik legnagyobb proli az országban, közben meg ő maga szólja le.

Egyébként nem lenne vele gondom, mert intelligenciája az van és értelmes dolgok lennének a témái, csak hát kultúra az baromira nincs és a véleménye is a seggén keresztül jön ki. Ez viszont nagy gond. Nem mintha a liberálisok nem pont ugyanilyenek lennének.

2023. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!