Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMBTQ és a bevándorlás...

Akik az LMBTQ és a bevándorlás okozta nemzetrontástól rettegnek, mit fognak szólni az AI kihivásaihoz?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. ápr. 3. 10:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%
Erről a tipikus szélsőjobbos IQ bajnok South Park karakter jutott eszembe. Nem emlékszek a nevére, a csávó folyamatosan azt mondja mindenre, hogy "eeveszik a muukát" :)
2023. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Jah, csak ez valódi generációs problémát fog jelenteni az egész emberiség számára és nem csak egy 8 milliós nemzetnek mondott halmazra.
2023. ápr. 3. 10:52
 3/28 anonim ***** válasza:
20%

Úgy is túl sok a felesleges betanított kattintgató/nyomtató kezelő.

Totál feleslegesek voltak eddig is.


De egy átlag suttyónak ezt úgyse tudod elmagyarázni...

2023. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Én azt látom elsősorban, hogy a MI végre meg fogja oldani a munkaerőhiányt jó pár területen.
2023. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
3as, ez nem csak a munka automatizálásról szól, ez arról szól, hogy a munkát, mint funkciót teljes mértékben AI/robotok fogják ellátni, a benzinkutastól, az árufeltöltésen át, az alapvető korházi ellátásig. Mindent. Sokkal mélyebb problémája lesz az emberiségnek, mint a történelmünk folyamán valaha volt.
2023. ápr. 3. 11:06
 6/28 anonim ***** válasza:
41%

"AI/robotok fogják ellátni, a benzinkutastól, az árufeltöltésen át, az alapvető korházi ellátásig"

. Tehát azokat a munkákat, ahol nem a betanítás a nehéz, hanem az, hogy találj egy embert, aki x Ft-ért beáldozza a szabadidejét? Nekem tetszik.

Ez nagyon messze van a mindentől, és nem értem, milyen problémát jelentene.


Az emberre még mindig szükség lesz, mert új ötleteket nem igazán tud a MI létrehozni, csak újrahasznosítja a meglévőket, abból tanul, ráadásul ha olyan a helyzet, hogy felelősen döntést kell hozni, akkor azt nem lehet gépre bízni (ld. példának hogyan működnek az automata defibrillátorok)

2023. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Amíg a mesterséges intelligencia nem képes improvizálni és nincs szabad akarata, addig a „rettegésre” sincs okom. A kérdésben virító másik kettőről meg csak annyit, hogy az első az egy tipikus egynyári béna vicc kezdete is lehetne, a második meg csak az ánusznyalogatás politikai mellékhatása. :D
2023. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
6-os, én 3 évig dolgoztam egy nemzetközi banknál, különböző könyvelési területeken. Mikor kezdtem, akkor a részlegünk vezetőjével diskuráltam párszor, aki az iroda alvezetője is volt egyben. Ő akkor azt modnta, hogy emberekre mindig is szükség lesz a pénzügyben, mert csak az emberek tudják kijavitani a hibákat és ez volt az alapelv. 2,5 év múlva, az a pozició, amibe én kerültem, teljesen megszűntetésre került, mert automatizálták, úgy, hogy korábban mennyiségi túlóráink is voltak és, bár én váltottam melóhelyet, ahogy hallom a volt kollégáktól, időközben már az irodánk bezárásáról beszélnek a cégnél. Ez még most csak a kezdet, olyan ágai lesznek az AI-nak, amit jelenleg sci-fi ként kezelünk. A probléma ott van, hogy jelenleg semennyire sem készül az ország, miközben a démonizálst usánkában, már pl olyan törvényeket hoznak, hogy csak az emberi munkahelyszámok védelme mellett lehet robotokat alkalmazni. Itthon, meg még mindig azzal vagyunk elfogalva, ki, milyen bugyit hord.
2023. ápr. 3. 11:19
 9/28 anonim ***** válasza:
22%
Ezt a "fejlődés"mániásoknak magyarázhatod...
2023. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
14%
A valódi problémákat már most is a gazdasági egyenlőtlenségek és a kaszinókapitalizmus okozta frusztráció okozzák, csak a tőkések jó sok pénzt adnak a politikusoknak hogy elhitessék a dolgozó emberrel hogy valójában a színeshajú kaliforniai egyetemista csaj miatt sz.r az élete, és hogy ha kollektíven akarnának kiállni az érdekeikért az ördögi kommunizmus lenne. Sokkal jobb ha inkább a melegeket verik, mintsem òket.
2023. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!