Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMBTQ és a bevándorlás...

Akik az LMBTQ és a bevándorlás okozta nemzetrontástól rettegnek, mit fognak szólni az AI kihivásaihoz?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. ápr. 3. 10:44
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
20as igen és úgy látszik, hogy a hanyatló nyugaton ezt felismerték és valamiféle lépéseket is tesznek ellene, csak nálunk nem annyira fontos kérdés a jövővel foglalkozni.
2023. ápr. 3. 13:11
 22/28 anonim ***** válasza:
56%

#21 Sajna ez valóban így van, ráadásul a rohadt szovjet g-ik annyira erodáltak minden baloldali gondolatot, hogy itt az egyszerű ember is inkább 12 órázik, mintsem belépjen egy szakszervezetbe, mer' há' az kommunizmus!


Mondjuk itthon közben meg már lassan újra ünnepelné a jobboldal a felszabadulás napját Putyin kedvéért, szóval tele van ellentmondásokkal az emberek feje.

2023. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon kiábrándultam ebből az AI-ból. Letöltöttem, és nem tudott a legegyszerűbb kérdésre sem válaszolni, pl. azt kérdeztem, hogy mit játszanak holnap a Westendben a Cinema City-ben, és nem tudta megválaszolni, helyette elmondta, hogy mit játszottak mostanában unblock a mozikban..
2023. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
23as, ajánlom a linkelt riportokat, meghallgatni. 1 évvel ezelőtt, még a nyelvi AI sem állt rendelkezésre. Ehhez képest, ma itt tartunk. És nem mi tanitjuk, hanem önmaga tanul. Lehet bagatelizálni, de hamarabb lesz ez probléma, mint hinnéd.
2023. ápr. 4. 09:03
 25/28 anonim ***** válasza:
58%
#23 nem valós idejű adatbázisból dolgozik (mêg), ezért nem tudja az aktuális dolgokat. Chatgpt 4 március 15-én lett beüzemelve, szóval kb február végéig lehet tisztában a dolgokkal.
2023. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az a különbség hogy ha a robotokat szétverik az nem bűncselekmény, embert bántani már az. Régen is volt ilyen mozgalom az iparosodáskor, bizonyos Ned Ludd indította és gépromboló mozgalomnak nevezték őket. Szerintem nem lenne gond megint igénybe venni a módszereit, ha a helyzet majd úgy kívánja.

Az lmbtq ellen nem erőszakkal kell fellépni.

2023. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

26. Érdekes gondolat amúgy, amit írtál.


Én úgy vagyok vele, hogy hiába nem ember, hanem csak egy eszköz, én nem bántanám, ha tényleg segítene nekem. Néha már a billentyűzetemet is sajnálom, ha egyszer idegességemben beleütök egyet:D

2023. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27: Nyilván amíg a hasznunkra van, nem pedig helyettünk vagy ellenünk (mert ha rossz kezekbe kerül úgy programozzák ahogy akarják) addig én sem bántanám, de ha olyan helyzetbe kerülnék egy percig nem éreznék szánalmat vagy megbánást ha szét kellene verni.
2023. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!