Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy a forint szanaszét...

Most hogy a forint szanaszét erősödik, belátják már azok az ellenzékiek akik euro-ban meg dollár-ban tartották a pénzüket, hogy nagyot tévedtek?

Figyelt kérdés

A Fidesz csodákra képes. Nagy árat fizettek azok akik nem hittek a forintban, és a Fidesznek, és bedőltek az ellenzéki szennylapok 500 forintos euro-val való riogatásának.

De ez a lecke elég volt ahhoz, hogy ne olvassanak több ellenzéki portált?


2023. ápr. 3. 19:48
1 2 3 4
 21/31 hypno ***** válasza:
94%

Olyan aranyos, amior a kérdező minden forint erősödéskor előugyri8k, és duzzadó büszkeséggel előadja ezt a kérdést különböző verziókban.


És hogy dobjak neked egy csontot kérdező

...Gyurcsány idején jobb volt az árfolyam, pedig akkor komoly gazdasági világválság volt.

Orbán viszont alkalmatlan. xD

2023. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
97%
Nekem aranyba, meg ingatlanba volt fektetve, de most péznre "váltottam" látván milyen mértékben erősödik 💪
2023. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg erdemes megnezni, hogy a boszen utalt Gyurcsany eraban hogy alakult az inflacio, es hogyan most. Hogyan romlott a forint, es hogyan most.
2023. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Ember, most jöttem ki a templomból.Amikor bementem még 390 volt a Ft, most mennyi..?
2023. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%
Én köszi szépen mindkét irányban szarrá kerestem magam rajta! Messze a normális fölött lehetett keresni a forint spekulációval, eszméletlenül nagy a volatilitása, átlag trédernek a havi 10%-os hozam is meseszerű, forint spekulációval volt hónapom, hogy 15-18% is megvolt! 😁 Most meg minden éjjel kapok majd' 15 ezret, csak mert nyitva tartok egy combos CHF/HUF shortot! 😂😂 Jó tudni, hogy csak alvással minden éjjel megrövidítem a Fideszt, és megkeresem nettóban egy átlag melós bérét, anélkül, hogy egy gazszálat arrébb raknék.
2023. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
78%
ja, fenemód erősödik. mocsok Gyurcsány alatt 260 volt. amúgy te teljesen hülye vagy?
2023. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
88%
Erős akkor lesz ha 1 forint fog 400 eurot érni addig nem.
2023. ápr. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
79%

"amúgy te teljesen hülye vagy?"


Feltette ezt a kérdést, nyilván teljesen hülye :D

2023. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltetlenul hulye, csak nem ert a tozsdehez, befekteteshez. Magyarorszagon nem igazan tanitjak ezt, csak szakiskolakban vagy felsooktatasban. Pedig kellene mat altalanosban, a penz eleg altalanos dolog mar jo ideje.
2023. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos ez nagyon jó itt most nekünk yeey
2023. ápr. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!