Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai fiatalok azért gyűlölik...

A mai fiatalok azért gyűlölik a Fideszt, mert nem tudják milyen keserű volt a Gyurcsány-kormány idejében élni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 22:19
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
80%
#27 Amint látod nem csak az 50 felettiekről írtam. És egy szóval sem mondtam, hogy ma könnyű helyzetben vannak az 50 felettiek. Mondjuk mi még annyival sz@rabb helyzetben voltunk, hogy akkor sokkal nagyobb volt a munkanélküliség, és ráadásul 55 év felett már közmunkát sem kaphattunk. A munkaügyi központ helyett a családsegítőbe kellett járnunk, még annál is kevesebb segélyért, mint amit az 55 alattiak kaptak rendelkezésre állási támogatás címén. És ez nem volt szabadon választható, nem dönthettünk úgy, hogy maradunk a rendszerben. Egyébként nagyon tévedsz, ha azt hiszed, hogy Fideszt akartam ezzel védeni. Hiszen utána még ők is ugyanezt folytatták 5 éven át.
2023. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
74%
#36 Látom megint előjött a régi reflex. Aki megmondja, hogy bizony a Gyurcsány kormánynak is voltak hibái, az csakis "fideszes bértollnok" lehet. Pedig ha tudnád, hogy milyen nagyot tévedsz. Pedig előtte egy másik hozzászólásomat agyon lájkoltátok. Lehet, hogy pont te is köztük voltál.
2023. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Én nem tudok többet tenni minthogy minden nap elmondok egy imát a baloldalért, hogy végre észhez térjen!🙏🇭🇺
2023. ápr. 4. 14:45
 44/45 anonim ***** válasza:
87%

#43 Jaj, dehogy kívánod te azt a "baloldalnak", hogy végre észhez térjenek. Hiszen mást sem csináltok, mint egyfolytában az ellenzék megosztására törekedtek. Többek között pont Gyurcsány felszínen tartásával.

És ezt az egyik nagy okos "véleményformálótok" még el is ismerte.

https://www.youtube.com/watch?v=fgdvFIubNBo&t=4378s

2023. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
82%
Továbbra is utálom a Gyurcsányt, csak annyí változott, hogy mostmár a mocskos, gyűlöletet keltő Orbánt is utálom, és soha nem szavaznék a fideszre.
2023. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!