Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Gyurcsány magyaráz...

Mit szóltok Gyurcsány magyarázatához, hogy miért van még a politikában, a jelenléte miért hátráltatja az Orbán rendszer leváltását?

Figyelt kérdés

Itt egy link a válaszáról: [link]


Ha nem nyílik meg a Gyurcsány facebook oldalán látható.


2023. ápr. 6. 08:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Alkohol mennyiségétől függ ,éppen mit beszél,ír..0 ember
2023. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 hypno ***** válasza:
39%

Azt szólom most is amit szoktam.

A faszinak igaza van, de ettől én még nem kedvelem, mert azért a szocikkal való szakítása úgy kezdődött hogy vagy fél évig mindenhol szembe ment azzal amit az akkori pártja mondott vagy csinált és folyamatosan kiénekelt a kánonból.

Ezt lehetett volna sokkal elegánsabban is. Úgy ahogy egy "önérzetes hazafi" csinálta volna.


Sajnálom, de még nem vagyok annyira öreg, hogy ezekre ne emlékeznék.

2023. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Annyit azért hozzátennék, teljesen mindegy, Gyurcsány, vagy más lenne kicsit is veszélyes a fideszre, azonnal durva hadjárat lenne ellene. Tuti lenne, hogy az illető már 6 hónapos magzatként is adót csalt, már átakarta magát operáltatni és hasonlók. Vagy is Gyurcsány lelépne a színről, akkor sem változna semmi, csak kéne kéne még pár milliárd az aktuális személy lejáratására.
2023. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Sulek Péter ***** válasza:
84%
Sok mindenben nem értek egyet vele, de szerintem most jól beszélt. Volt igazság, abban, amit mondott.
2023. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem nyílik meg, régen letiltott az öreg. :D Annyit láttam valahol, hogy azt mondta, neki van 20%a, a többieknek 1-2 és mégis neki kéne eltűnnie? Ezt amúgy adom, ha utálom, ha nem, ez a demokrácia. Ha az emberek egy jókora részének ő kell, akkor el kell viselni.
2023. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Egoista majom. Neki nem számít az ország, csak saját maga.
2023. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Nekem mindig az van a szemem előtt, hogy én milyen országot szeretnék - ami persze soha nem fog megvalósulni. Az a k.rva nagy helyzet, hogy ez általában 90%-ban stimmel azzal, amit Gyurcsány képzel el. Modern, nyugatias, európai színvonalú. De a magyar emberek kőkorszakiak, javarészt, és jobban rezonálnak a Fidesszel, ami ugyanerre hajaz.

Egyetértek azzal is, hogy az ellenzék tele van tehetségtelen barommal, aki csak a mi adónkon lebzsel. Aki kicsit is akar tenni ezért az országért valamit, úgy, hogy ráadásul tudja, nem fog vele elérni semmit mert az emberek nem akarnak menni előre az idővel, azok a DK-hoz mennek. Aki csak jól fizető zsíros állást akarnak, azok vannak más ellenzéki pártoknál. És itt a pont.

2023. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

Megnéztem a linkelt videot. Teljesen igaza abban amikről ott beszél.

Nekem csak egy apró problémám van vele. Ő is kopott farmeros kiszesként kezdte a politizálást mint orbán. Egész életében politikával foglalkozott. Ma többszáz milliós vagyona van. Ennyire jól fizet a becsületes politizálás ? Úgy gondolom hogy nem. Nekem ne játsza ma itt a demokratát az aki a kommunista haveri kapcsolatait felhasználva szerezte a vagyonát.


Ma másképp beszél mint amikor kormányon volt. Én nem hiszem el neki hogy a miniszterelnöki székből ugyanezeket mondaná mint most. Egyszer már leszerepelt tőlem nem kap második esélyt.

2023. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Amot kérdez sem hiszem el.
2023. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 hypno ***** válasza:
84%

#9


Mindezt úgy, hogy a videót sem nézted meg nyilván. A lakájmédiában már úgy is elmondták mit gondolj róla.

Igaz?

2023. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!