Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amúgy ti észrevettétek már...

Amúgy ti észrevettétek már hogy egyre több itthon a külföldi vendégmunkás?

Figyelt kérdés
És a magyar melós meg egyre kevesebb, nem is csodálom annyi pénzért amit ajánlanak sok helyen nem is vállalják el, de pl helyette jönnek Indiából meg mit tudom én már honnan toborozzák őket Ázsia szegényebb részeiről ide, és ők veszik át a melókat jóval gyatrább teljesítménnyel.

2023. ápr. 6. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

És idővel egyre többen lesznek, ahogy a népesség fogy, vagy elmennek az emberek, egyre többet kell majd behozni.


Orbánék nemrég mondták, hogy több százezret akarnak behozni.

2023. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
És a béreket is le lehet törni velük, mert ha a magyar nem vállalja annyiért, akkor hozzák az ázsiait helyette, így a bérek emelkedését is megakadályozzák így.
2023. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Nem
2023. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2023. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Szerencsére, nagyon örülök neki. Felénk minden ötödik ház kivan nekik adva. Miért örülök, mert én azért a pénzért amit kapnak nem mennék el dolgozni.
2023. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Da!
2023. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
A Fidesz szépen fű alatt lakosságcserét hajt végre, a családtámogatások kamu mesék, a legnagyobb -korábban magyar köztulajdonban álló - Fideszes családi cégek - cukorgyárak, Dunaferr, MOL, EON, Waberer's, stb. stb. indiai, pakisztáni, kínai munkásokat toboroz, a gazdagabb rétegeket letelepedési kötvénnyel telepíti be. Teheti, 2,3 millió ilyen országot akar, vagy személyes (anyagi) érdekei ezt diktálják.
2023. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az államnak csak az adók, járulékok kellenek, - az állampolgárok nem.
2023. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Sulek Péter ***** válasza:
89%
Én Szabolcs megyében (bocsánat vármegyében lakom, legyünk hivatalosak) Egyre több ukrán, és albán cég jön be, illetve vállalkozók, és nyilván hozzák az embereiket, akik bolgárok, Ukránok, albánok, románok, de akad még orosz is. 160-180-ezres a fizetésük megkérdeztem. Sima gyári munkás, ők ennek nagyon örülnek. Otthon nettó100-at ha megkapnak. Így ők jól járnak, mi meg nem kulturálatlanok. Sokan panaszkodnak, hogy lopnak, prostitúció száma nőtt azóta. A vezetőség magyar pl a mérnökök vezetők, de nyilván nekik is rossz, mert a munkások nem nagyon beszélnek magyarul, se angolul jól, így tolmács kell stb, félreértések. meg ott van még a KGST piac, ukránokkal tele, meg kínaakkal. De az már évek óta ilyen,nem új keletű.
2023. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
4%
Ez elég rasszista megjegyzés, hogy gyatrább teljesítményért. Egyébként nem vettem észre, de gyárban dolgozó ismerősök mondták már.
2023. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!