Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Korábbi szövetségesei közül...

Korábbi szövetségesei közül hány ellenzéki pártot fog bedarálni jövőre Gyurcsány?

Figyelt kérdés

A 2022-es választáson még együtt indult a DK-val: a Párbeszéd, az LMP, az MSZP, a Jobbik, a Momentum és az azóta létrejött Nép Pártján Mozgalom (Jakab Péter) és a Mindenki Magyarországa Néppárt (Márki-Zay Péter).

Az EP-választáson, aki nem éri el az 5%-ot annak politikailag vége.



2023. ápr. 8. 09:37
A kérdező szavazást indított:
Egyet.
Kettőt.
Hármat.
Négyet.
Ötöt.
Hatot.
Mind a hetet.
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Az EP-választáson, aki nem éri el az 5%-ot annak politikailag vége.


miért is?


újabb fideszes riogatás

2023. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Gyurcsány úrnak nem igazán érdeke a megosztott ellenzék egyesítése. Sőt. Neki az a feladata, hogy az ellenzék megosztott és pipogya maradhasson. Ezt a feladatát pedig remekül teljesíti az elmúlt 13 évben.
2023. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
szerintem tök mindegy. Gyurcsány nem tényező 15 éve, csak a tőle rettegők fejében. már rég mindenki elfelejtette volna, hanem rettegitek tele vele a netet
2023. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

"szerintem tök mindegy. Gyurcsány nem tényező 15 éve, csak a tőle rettegők fejében. már rég mindenki elfelejtette volna, hanem rettegitek tele vele a netet"


Annyira nem az, hogy a legnagyobb ellenzéki pártnak mondják magukat.

2023. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
hát mondja. hol zavar? én biztos nem szavazok rá. (de Gyurcsány fóbiám sincs, ő egy bukott politikus, és ahogy írtam, nem tényező) az ellenzék nem tud összefogni, ez már kiderült. innentől meg mindenki boldoguljon ahogy tud
2023. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

ma 10:25

Akkor kire szavazol? Mert a Fidesz az világos, ő az egyik oldal de hol van a váltópártja ki legalább hasonló szervezettséggel és támogatással bír?


Az 5%-os Momentum vagy ki ha nem a DK?

2023. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy maradhat!
2023. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Blackfyre ***** válasza:
88%
#6-os: Ha az 5%-ott kicsinyled (ami a Mediánnal 9 is) akkor a 12-14%-os DK mennyivel nagyobb?
2023. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
#6 még nem döntöttem el. de fideszre, dkra biztos hogy nem
2023. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!