Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem szimpatizál a kereszté...

Aki nem szimpatizál a kereszténységgel, azoktól megvonnád a keresztény ünnepekre eső munkaszüneti napot?

Figyelt kérdés
Mert általában sokan felháborodnak, hogy ők nem vallásosak, és dolgozni akarnak húsvét hétfőn és karácsony összes napján is.

2023. ápr. 8. 13:15
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
69%

27


Én "csak" 2 két egyházi fenntartású óvoda vezetőjét ismerem, és tényleg nem ritka, hogy valaki azért oda járatja a gyerekét, mert más ovikban a "Rikárdók" száma magas. Viszont így képmutató az egyház szidása, de ez engem meg sem lep. A mai demokrácia már csak ilyen kétszínű embereket termel ki.

És én is megköszönném, ha nem próbálnád előírni, hogy ki hogyan élje meg a saját vallását. Valamiért van egy hajlam bennetek az önkényre.

2023. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
43%

"Én "csak" 2 két egyházi fenntartású óvoda vezetőjét ismerem, és tényleg nem ritka, hogy valaki azért oda járatja a gyerekét, mert más ovikban a "Rikárdók" száma magas. Viszont így képmutató az egyház szidása, de ez engem meg sem lep. A mai demokrácia már csak ilyen kétszínű embereket termel ki."


Na várjál, ezt akkor logikázzuk ki közösen. Te ismered két egyházi óvoda vezetőjét, akiknek ezek szerint több szülő is nyíltan elmondta, hogy ők az "orkok" elől menekülve viszik oda a gyerekeiket mint elsőrendű indok és emellett mind ateisták is. (Ugye köztudott, hogy az egyházi óvodába roma gyerek nem is mehet egy láthatatlan erőtér miatt ami csak a fehérekre nem hat, hiszem a roma kultúra nem mélyen & gyökeresen vallásos és pénze sincs senkinek.) Ezekkel kapcsolatban mindketten neked öntötték ki a lelküket egy jó vasárnapi mise után.


A mese habbal kategória, statisztikát szeretnék erről látni. Az egyház bűneiről, ellentmondásairól és a vallás alapvető hülyeségeiről beszélni szerintem 2023-ban már nem kéne, hogy eretnekség meg "kétszínűség" legyen. :D Nietzsche bő 200 éve kimondta, hogy Isten halott, a filozófia szintén a modern tudomány árnyékában.


"És én is megköszönném, ha nem próbálnád előírni, hogy ki hogyan élje meg a saját vallását. Valamiért van egy hajlam bennetek az önkényre."


Nem én írom elő koma, hanem van erre könyv, tudod a Biblia. Jézus leírt tanításai. Ha ezer parancsból betartasz kettőt ami kényelmes, azt mégis hogy értékeli majd Szent Péter a paradicsom kapujában? :D "Én ezt így értelmeztem/éltem meg Petikem, ne hari, de erre jogom volt." - "Ja, jó. Akkor gyere be testvérem." Szabályok nélkül nincs értelme kereszténységről beszélni, mert akkor mi alapján vagy az? Nekem speciel amúgy teljesen mindegy hány ezer ellentmondás szerint éled az életed és ezeket hogyan magyarázod meg magadnak, elméletben ha igazad van úgyis ráb#szol a végén. :D Mert Isten se hülye és gondolom nem azért íratott egy könyvet 6000 szabállyal, hogy aztán egy halálos ágyas "mi atyánkkal" minden el legyen nézve.


Azt továbbra se vágom, hogy a politika meg Orbán hogy jön ide. Ráadásul ezen a "mé Gyucsány jobb vót??" szinten. :D

2023. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

" Ezekkel kapcsolatban mindketten neked öntötték ki a lelküket egy jó vasárnapi mise után."


Nem öntötték ki, csak meg lett jegyezve, hogy miért van folyamatos túljelentkezés hozzájuk. És az EGYIK oka volt ez. És vannak ott is roma gyerekek, de az integráltabb családokból, akiknek nem gond kifizetni az ovival járó extra költségeket. De azért meg kell jegyezni, hogy neked fogalmad sincs arról, hogy egy ÁTLAGOS roma gyerek hogyan viselkedik, és milyenek a szülei.


" Az egyház bűneiről, ellentmondásairól és a vallás alapvető hülyeségeiről beszélni szerintem 2023-ban már nem kéne, hogy eretnekség meg "kétszínűség" legyen. :D"


Ezt szóba sem hoztam, nem is volt téma.


"Nem én írom elő koma, hanem van erre könyv, tudod a Biblia. Jézus leírt tanításai. Ha ezer parancsból betartasz kettőt ami kényelmes, azt mégis hogy értékeli majd Szent Péter a paradicsom kapujában? :D "


És ez engem miért kéne, hogy érdekeljen? A saját elképzeléseim szerint követem a vallást, mivel számos pontja nem kínál megoldást a mai kor problémáira, amit értetlen, kötekedő idióták okoznak. Ha belém kötnek ütök, ez általában beválik. Ha ezzel bajod van, akkor állj be egy sarokba és sírd ki magad. Mondom még egyszer, te ebbe nem szólhatsz bele.


"Azt továbbra se vágom, hogy a politika meg Orbán hogy jön ide. Ráadásul ezen a "mé Gyucsány jobb vót??" szinten. :D"


Egyáltalán nem írtam ilyenekről, szóba sem hoztam. Minden ateista ennyit hallucinál?

2023. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Miért vonnám meg?
2023. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
72%
Megvonnám. Amiatt ne érezzék magukat rosszul, mert egy keresztény ünnepnap miatt kell otthon maradniuk.
2023. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
73%

“És ez engem miért kéne, hogy érdekeljen? A saját elképzeléseim szerint követem a vallást, mivel számos pontja nem kínál megoldást a mai kor problémáira, amit értetlen, kötekedő idióták okoznak. Ha belém kötnek ütök, ez általában beválik. Ha ezzel bajod van, akkor állj be egy sarokba és sírd ki magad. Mondom még egyszer, te ebbe nem szólhatsz bele.“


Lmao, én leszarom mit csinálsz. Csináld a négy fal között Hungária Kapitány. Ez nekem vicc kategória, ennyi erővel én is keresztény vagyok, csak másképp értelmezem a vallást. Max egy álkeresztény vagy aki két “k#rva istenit” meg “büdös romák”közt bedől évente egyszer templomba.


“Egyáltalán nem írtam ilyenekről, szóba sem hoztam. Minden ateista ennyit hallucinál?“


A kérdező válaszára reagáltam ott, minden álkeresztény ekkora autizmo?

2023. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
58%
Nem vonnám meg. Ők is odavannak a szabadnapért.
2023. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
43%
Aki kereszténynek vallja magát, azt börtönnel büntetném, ha megszeg egy törvényt is. Legyünk igazságosak. :)
2023. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
69%

36


Ha leszarod, hogy mit csinálok, akkor marhára ne érdekeljen téged, és marhára ne írd elő, hogy én hogyan viszonyuljak a valláshoz. Ahogy én értelmezem ez számomra úgy van jól. Értve?


"A kérdező válaszára reagáltam ott, minden álkeresztény ekkora autizmo?"


Akkor minek nekem írtad? Engem nem érdekel a kérdező.

2023. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!