Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka az egykor nyugi...

Mi az oka az egykor nyugi értékrendűnek tűnő Lulu új brazil elnök pálfordulásának? Már kínában nyal be a komcsi diktátornak, onnan száll bele az USA-ba és Ukrajnába, és védi jó vatnyikhoz hasonlóan az orosz diktátort. Lassan visszasírjuk Bolsenérót?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem hülye ő sem, látja, hogy az egypólusú világrendnek annyi, és egyre jobban megéri jóban lenni Kínával és Oroszországgal.
2023. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Kimondta, hogy nyugatias? Vagy ez mit takar számodra?


Brazília évek óta a BRICS féle gazdasági szövetség tagja, nincs ebben semmi meglepő

2023. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kommunisták mindenhol megtalálják egymást.
2023. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
2: Te meg mikor tanulsz már meg magyarul?
2023. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Te élvezed a mínuszokat? :D
2023. ápr. 15. 14:33
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
6: Nálam tök jó idő van. Azt meg magasról letojom, hogyan értékelik bármilyen válaszomat, nem vagyok óvodás, hogy ez izgasson.
2023. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Amikor Bolsonaro repült, és jött Lula, az összes demokrata-liberált a világon őrült ujjongásba kezdett, hogy na most Brazília is beáll a sorba, és becsicskul. Megnéztem ki is ez a Lula, kommunista párt, szakszervezet, kétkezi melós-esztergályos, és már előre szétröhögtem magam, hogy mekkora pofára esés lesz a vége. Ha esetleg valami karácsony féle szociológus, vagy hasonló fingreszelő lett volna a pacák akkor lett volna esélyetek, de egy így, baxhatjátok.
2023. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért ti is csalódtatok, Dzsordzsó Meloni asszonyságban de Von Der Leyenben is.
2023. ápr. 15. 15:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem csalódtam Meloniban, miért tettem volna? Leyenben meg kb mindenki csalódott, nem véletlenül voltak cikkek már a leváltásáról is.
2023. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Voltak neked az eszed tokjáról voltak cikkek.
2023. ápr. 15. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!